Objednat nyní

vyberte jazyk:

Zákaznický portál
Košík

2 290,00

Výběr serveru

Dedikovaný server 4X

Jedná se o základní 4 core (4-jádrový) server vhodný pro pokročilé administrátory malých a středních internetových projektů. Oproti virtuálním variantám hostingu (VPS) má zákazník u této služby k dispozici nesdílený hardware, na kterém může provozovat aplikace náročné na vysoký výkon. Greenhousing se stará o konektivitu, hardware, řešení poruch a případnou výměnu HW. Zákazník se stará pouze o software.

990 Kč

Managed server 4X

Je ideálním 4 jádrovým (4 core) serverem pro řešení malých a středních internetových projektů. Díky službě Managed server se zákazník nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring a je tak plnohodnotnou náhradou vlastního administrátora. Managed server 4X se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům.

1390 Kč

Smart Storage T3

Jedná se o chytré síťové diskové úložiště NAS Synology pro živnostníky a menší kanceláře s možností hostovat, sdílet a zabezpečit data. K zálohám a datům přistupují zákazníci ze svých pc, notebooků, telefonů i tabletů v rámci snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž úložiště nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Smart Storage je v diskové konfiguraci RAID 1 - obsahuje dva disky o velikosti 3 TB. Data z jednoho disku se zrcadlí na tom druhém, což zajišťuje určitou ochranu uživatelů před strátou dat. Díky aplikaci DS download na telefonech iPhone® a Android™ můžou zákazníci provádět správu úloh stahování kdekoli na cestách.

1450 Kč

Dedikovaný server 4XM

Jedná se o pronájem základního fyzického rackového serveru, který je určený zákazníkům, kteří mají středně náročné internetové projekty a potřebují kvalitní železo se vzdáleným přístupem. Server je dále vhodný pro virtualizaci. Připojení k Ethernetové síti je zajištěno dvojicí Gigabitových portů a dále pak do sítě dvojící zdrojů.

1890 Kč

Managed server 4XM

Doporučujeme. Je dná se o značkový 1U Dell PowerEdge server s CPU 2 x 4 jádra Intel Xeon pro řešení malých a středních internetových projektů. Díky službě Managed se zákazník nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring. Managed server 4XM je služba v ideálním poměru cena / výkon. Server je také vhodný pro základní virtualizaci.

2290 Kč

Dedikovaný server 4XL

Jedná se o profesionální 2U Dell Power Edge Server, který zákazníkům zajistí potřebný výkon. Vhodný pro následnou virtualizaci. Server je doplněn o DRAC (Dell Remote Server Management) a je možné jej dle zájmu rozšířit.

2490 Kč

Managed server 4XL

Jedná se o spolehlivý značkový server DELL s 2 x 4 jádrovým procesorem Intel Xeon, který je Greenhousingem rozšířený o správu. Server je vhodný pro malé a střední internetové projekty, pro tvorbu sdíleného hostingu nebo VPS pomocí virtualizace.

2890 Kč

Green rack housing 6U

Green rack housing 6U využívají firmy pro své menší internetové projekty, s možností snížení nákladů oproti standardnímu housingu jednotlivých zařízení. Jedná se o pronájem 1/7 prostoru ve stojanovém rozvaděči 42U (rack). Zálohovaná konektivita od 2x 1 Gbps v základu a zálohovanou elektřinu dle spotřeby za 3,33 Kč za kWh.

3000 Kč

Dedikovaný server 6X

Ideální služba pro pokročilé uživatele a administrátory větších internetových projektů. Jedná se o pronájem šestijadrového dedikovaného serveru Dell PowerEdge s procesorem 2x Intel Xeon. Greenhousing se stará o konektivitu, hardware, řešení poruch a případnou výměnu hardware. Zákazník se stará pouze o software. Vývojáři internetových aplikací a webů jistě ocení i možnost využítí serveru pro virtualizaci.

3990 Kč

Managed server 6X

Jedná se o pronájem profesionálního šest-jádrového serveru (2x Intel Xeon), který je určený zákazníkům, kteří mají výpočetně náročné projekty, ale administraci serveru chtějí po poskytovateli. Server je dále ideální pro virtualizaci a provoz VPS. Migrace v ceně. Greenhousing.

4390 Kč

Storage server T12

Dobrý výpočetní výkon, flexibilita diskového úložiště a snadná správa, to je 12 TB úložiště postavené na novější generaci HP nebo Dell PoweEdge dle projektů a oblibě hw. Je pro ty, co hledají středně-velké úložiště dat, e-mailů či bezpečné prostředí pro zálohování dat v rámci jiného datacentra, než má hostovaná či housovaná primární data.

4790 Kč

Server Failover 4XM

Služba Server Failover 4XM je technické řešení zajišťující vysokou dostupnost služeb SLA díky vzdálenému propojení dvou základních dedikovaných serverů Dell Power Edge. V případě poruchy či výpadku primárního serveru přebírá plnohodnotně jeho úlohu druhý, stejně nakonfigurovaný server včetně záloh, a to v řádu vteřin. Greenhousing má navíc servery uloženy ve dvou na sobě nezávislých datacentrech, čímž odolávají nejen HW selhání, ale i případným výpadkům (elektřiny, konektivity) nebo živelným pohromám.

4990 Kč

Storage server T24

Ideální výpočetní výkon, flexibilita diskového úložiště a snadná správa. Jedná se o storage HP DL ProLiant, se kterým se HP vrací k dříve používanému označení řady serverů, které byly primárně určené pro SMB sektor. Storage server T24 je vhodný jako úložiště dat ve velice slušném poměru cena/výkon, e-mailů či bezpečné zálohování zákaznických projektů v rámci jiného datacentra, než jsou hostovaná či housovaná primární data.

5790 Kč

Dedikovaný server 12X

Jedná se o pronájem vysoce profesionálního fyzického serveru, který je určený zákazníkům, kteří mají výpočetně náročné projekty. Server je dále ideální pro virtualizaci a provoz VPS silných failover a cluster technických řešení. Operační paměť lze osadit až 288 GB v 18 slotech. Disky je možné provozovat s výkonným řadičem v poli RAID v dostupných standardech a navíc Hot-Swap pro celkově 6 disků.

6490 Kč

Managed server 12X

Profesionální, plně manažovaný Dell PowerEdge server se dvěma výkonnými procesory Intel Xeon, jež jsou určeny nejnáročnějším zákazníkům, kteří hledají silný, kvalitní a spolehlivý server, a nechtějí nic řešit a věnovat se pouze obchodu. Tento dvoucestný server je vhodný pro výpočetně náročné aplikační nebo databázové projekty, složité internetové prezentace jako například slevové portály, velké internetové obchody, nebo vysoce zatížené firemní portály. Server je vhodný také pro virtualizaci.

6890 Kč

Green rack housing 21U

Green rack housing 21U využívají firmy pro své střední internetové projekty, s možností snížení nákladů oproti standardnímu housingu jednotlivých zařízení. Jedná se o pronájem 1/2 prostoru ve stojanovém rozvaděči 42U (rack). Zálohovaná konektivita od 2x 1 Gbps v základu se zálohovanou elektřinou dle spotřeby za 3,33 Kč za kWh.

7000 Kč

Server Cluster 4XL

Služba je technickým řešením vzdáleného propojení tří 2U dedikovaných serverů, které jsou ve třech (GeoClustering) na sobě nezávislých datových centrech. Po virtualizaci serverů jsou na nich jednotlivá VPS provozovány vzájemným křížením a právě díky 3 lokalitám je smluvní SLA 99,98 %.

7490 Kč

Server Failover 6X

Služba Server Failover 6X je technické řešení zajišťující vysokou dostupnost služeb SLA díky vzdálenému propojení dvou dedikovaných serverů Dell Power Edge. V případě poruchy či výpadku primárního serveru přebírá plnohodnotně jeho úlohu druhý, stejně nakonfigurovaný server včetně záloh, a to v řádu vteřin. Greenhousing má navíc servery uloženy ve dvou na sobě nezávislých datacentrech, čímž odolávají nejen HW selhání, ale i případným výpadkům (elektřiny, konektivity) nebo živelným pohromám.

10490 Kč

Storage server T48

Dvou-socketový rackový server s výškou 2U nabízí ideální řešení datového úložiště, aplikačního serveru nebo videoarchívu pro kvalitní streaming. Vyznačuje se pokročilými možnostmi správy a úložištěm, které zvládá zpracovávat žádosti a přesunovat velká množství dat v milisekundách.

11950 Kč

Green rack housing 42U

Green rack housing 42U využívají firmy pro své větší internetové projekty, s možností snížení nákladů oproti standardnímu housingu jednotlivých zařízení. Jedná se o pronájem prostoru v celém samostatně zamykatelném stojanovém rozvaděči 42U (rack). Prostor je určen pouze zákazníkovým technologiím bez jakéhokoliv omezování. Zálohovaná konektivita od 2x 1 Gbps v základu se zálohovanou elektřinou dle spotřeby za 3,33 Kč za kWh.

12000 Kč

Server Cluster 12X

Služba je technickým řešením vzdáleného propojení tří 2U dedikovaných serverů, které jsou ve třech (GeoClustering) na sobě nezávislých datových centrech. Po virtualizaci serverů jsou na nich jednotlivá VPS provozovány vzájemným křížením a právě díky 3 lokalitám je smluvní SLA 99,98 %.

13990 Kč

Green Private Cloud

Služba je technickým řešením vzdáleného propojení šesti 2U dedikovaných serverů, které jsou ve třech (GeoClustering) na sobě nezávislých datových centrech. Po virtualizaci serverů jsou na nich jednotlivá VPS provozovány vzájemným křížením a právě díky 3 lokalitám je smluvní SLA 99,98 %.

29990 Kč

Výběr operačního systému

OS Debian 7 - 64bit

Debian GNU/Linux 7 s kódovým označením „Wheezy“, pro servery 64-bit („amd64“). Debian je pro svou stabilitu a jednoduchou údržbu velmi oblíbený zejména pro serverové instalace. U Greenhousingu je instalován zdarma.

ZDARMA

OS Centos 6 - 64bit

CentOS 6 je volně dostupná linuxová distribuce založená na Red Hat Enterprise Linuxu. Greenhousing nabízí verzi 64-bit („amd64“) a jeho instalace je zdarma.

ZDARMA

Jiný

CENA DOHODOU

Výběr instalace

Instalace serveru - BASIC

Aby mohl být server předán, je třeba jej nainstalovat. Instalace serveru Basic je zdarma a je určena zdatnějším uživatelům dedikovaných serverů.

ZDARMA

Instalace serveru - BASIC PLUS

Pro předání serveru začátečníkům a mírně pokročilým uživatelům je doporučena Instalace serveru Basic Plus. Je sice zpoplatněna, ale zákazník získává kromě plné instalace a ISPConfigu také linuxovou/windows asistenci. Pozor! Managed server má instalaci Basic Plus již v ceně.

400 Kč

Vybrali jste

1. Servery a instalace
Server: Managed server 4XM 2290 Kč Smazat z košíku
2. Služby
Cena

2 290,00 Kč / měsíčně

  •   V případě, že budete mít další otázky, rádi je zodpovíme prostřednictvím naší informační linky 245 006 026 nebo na emailu: info@greenhousing.cz. Informace o ochraně osobních údajů
Krok 2:
Výběr služeb
Loading...