Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Naše poslání vám pomůže rozvíjet vaše podnikání

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na pronájem levných, ale vždy spolehlivých dedikovaných a managed serverů a služby s tím související.

Výhody pro naše zákazníky

Naše poslání

Posláním Greenhousingu je být známým carbone neutrál poskytovatelem internetových služeb s prvotřídním servisem a dbajícím nejen o své zákazníky a zaměstnance, ale i o životní prostředí.

Naše Vize

Založit a provozovat větší množství malých, zelených serveroven a datacenter s jednoduchou nabídkou, agresivní cenovou politikou a ekologickou myšlenkou.

Konkurenční výhody

Mezi hlavní výhody Greenhousingu patří přístup společnosti k životnímu prostředí a cenová politika produktů a služeb, která je opravdu bezkonkurenční. 

Čas a zkušenosti

Od roku 2010 se toho hodně změnilo, držíme stále krok, a proto k nabídce serverů a privátních cloudů nabízíme i chytrá řešení ve spolupráci s Amazon AWS.
magic-wandenvelopeusersphone-handsetmap-markercalendar-fullheart-pulseleafmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram