Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Provozujte server nebo cloud 
v pražském datacentru  DC6

Hledáte vhodný server, serverové nebo cloudové řešení? Máte vlastní server nebo servery a hledáte pro ně ideální místo? Volejte, pište, konfigurujte a my vám vše potřebné zařídíme.
24x7x365 support skrze helpdesk
99.99 % SLA naší páteře a služeb 
Vlastní datové centrum DC6.cz
Je libo hosting, housing nebo cloud? 
Výběr značkových serverů HP a Dell 
Administrace od profíků

Vyberte si jednu z našich služeb

Stačí vám nyní vybrat tu správnou službu a na další stránce pak konfigurovat / specifikovat její podobu. Po odeslání konfigurace pak dorazí nezávazná nabídka, kterou s vámi odladíme.  A pokud již teď netušíte co si vybrat, stačí nás kontaktovat a my vám pomůžeme a poradíme. Go green 

Dedikované
servery

Pronajměte si fyzický server, který bude vyhrazen jen pro vás a vaše projekty. V nabídce servery značek HP a Dell, s procesory Intel Xeon a AMD. Bez závazku a se vším co potřebujte. 

od 1390 Kč

/měsíc
Konfigurovat

Managed severy

Potřebujete server i s naším administrátorem? Potřebujete krátkodobě nebo dlouhodobě pomoc s administrací? Chcete na začátku pomoct s instalací nebo i průběžně spravovat a administrovat server? 

od 2290 Kč

/měsíc
Probrat výhody

Green cloud

Chcete sestavit a koupit nebo si u nás  pronajmout vlastní cloud? Obojí je u nás možné, váš cloud bude navíc vždy ve dvou na sobě nezávislých (Geo) datacenter pro vysoké SLA vámi provozovaných služeb.

od 5500

/měsíc
Konfigurovat

hybridní služby 

Spojením Greenhousing a Amazon AWS vznikla řešení pro kritické služby s SLA až 11x9. Vyzkoušejte toto unikátní spojení, které využívá to nejlepší od obou společností jež zároveň významně šetří peníze. 

od 18 000 Kč

/měsíc
Poptat službu

Serverhousing a RackHousing

Služba Datacentra DC6 poskytuje spolehlivé mikroklima, které zvýší dostupnost vašich služeb a přitom sníží provozní náklady. Pokud tedy máte vlastní server nebo servery, stačí si nakonfigurovat housing pro bezplatnou nabídku.

od 680 Kč

/měsic
Konfigurovat

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž

Vlastní datacentrum 

Na trhu je řada dodavatelů, kteří vám nabízejí 100% služby, ale přitom mají pouze pronajaté racky a nemůžou tak SLA ovlivnit. My můžeme. od r. 2010 provozujeme hostingové, housingové a cloudové služby vždy ve vlastních prostorách a zaručujeme zákazníkům provoz na všech úrovních. Aktuálně provozujeme 40 racků a do konce roku 2020 jich budeme provozovat 70. 

Vybraný značkový HW

HP nebo Dell? Mame obojí. HP ProLiant Gen 8 a 9 s HP architekturou ProActive Insight splnění nejnáročnějších požadavků firemního sektoru. Součástí 13. generace serverů Dell PowerEdge, je nekompromisní výkon a produktivita, vše ideální pro virtualizace, velké obchodní aplikace nebo provozování transakčních databází.

Spolupráce s Amazon AWS

Od roku 2018 poskytujeme stavební bloky pro AWS služby (aktuálně i pro Outposts), stejně tak i pro vysoce odborné konzultační služby, při kterých pomáháme klientům navrhnout jejich vlastní AWS řešení, snadno integrovatelné do stávající podnikové informační architektury. Zákazníci tak mohou využívat všechny služby a maximalizovat tak hodnotu svého řešení AWS včetně sjednocení platformy privátního cloudu s veřejnými cloudy. 

Pořád si nejste jisti?

Všem zákazníkům nabízíme služby s 30-denní garancí vrácení peněz. Pokud si ani tak nejste jisti nebo máte otázky, na které jsme v textu neodpověděli, pak nás kontaktujte.
Kontaktovat
clouddatabasecogenvelopeinboxusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circlelayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram