Objednat nyní

vyberte jazyk:

V čem je Greenhousing unikátní

Nebojte se, nechceme si tu honit triko a nudit vás. Greenhousing má o proti konkurenci dvě silné stránky a je pouze na vás, zda se jimi necháte zlákat či nikoliv. První náš unikát je cena. Greenhousingové dedikované a managed servery jsou svým složením skutečně nejlevnější na trhu. Druhý unikát je zelená firemní politika, tedy chování a přistupování k celému businessu pod taktovkou zelené etiky.

U nás v Greenhousingu se specializujeme na dedikované servery (pronájem a HW servis serverů) a managed servery (pronájem, HW servis, administrace a zálohování dat). Jsme výjimeční tím, že neúčtujeme za objem přenesených dat. Měsíční paušální poplatek zeleného dedikovaného serveru je 990 Kč, u zeleného managed serveru je částka závislá na požadavku zákazníka s tím, že začíná na 1190 Kč měsíčně.

Co je dedikovaný server?
S dedikovaným serverem vám odpadají starosti s nákupem a výběrem serveru a údržbou HW. Nemusíte si lámat hlavu tím, do jakého datacentra odnesete svůj server a kdy jej budete muset jít zase restartovat. K serveru vám zdarma připojíme vzdálenou konzoli (KVM over IP), díky které můžete server ovládat vzdáleně.

Co je managed server?
V případě, že nebudete mít zájem pouze o server, ale budete chtít i jeho administraci, servis, zálohování, atd., je pro vás Greenhousing jako dělaný. Stačí si v objednávce zakliknout vše, co potřebujete, a my se o to již postaráme. Že to zvládá i váš linuxový specialista? Tak ho propusťte a my vám za nízké náklady tyto služby outsourcujeme.
Ušetřete na lidských zdrojích a přeneste administraci a zodpovědnost na Greenhousing.cz.

Jaké je Greenhousingové připojení do sítě internet a jaká je latence?
Vzhledem k tomu, že Greenhousing má dostatek konektivity, je latence mezi vaším serverem a centrem českeho internetu kolem 2 ms. Každý zákazník má k dispozici 100 Mb/s konektivitu bez agregace a do českého i zahraničního internetu je poměr 50:50.

Jaký je Greenhousingový HW?
Greenhousing hardware je pečlivě vybrán tak, aby jeho odběr elektrické energie byl co nejmenší. Tím dochází zároveň k úspoře energie i při chlazení, neboť cca 98 procent dodané energie přeměňují počítače na teplo. Navíc byl vybrán hardware, kde byla zachována spolehlivost při minimální spotřebě materiálu.

Parametry Greenhousingového serveru
Procesor AMD Athlon™ X2 Dual-Core - 2 x 3.0 GHz jádro
Paměť RAM 1 GB (rozšiřitelná na až 4GB)
Pevný disk 250GB (rozšiřitelný na až 2 x 1TB v RAID)

Chcete jiný? Stačí nám napsat a složíme vám přesně to, co budete potřebovat, avšak s jednou podmínkou. HW budeme vybírat tak, aby kopíroval naši firemní zelenou politiku a splňoval naše veškeré zelené normy.
 

Všechny novinky