Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenspotting - po 3 měsíce -30%

Choose life. Choose a dedicated or managed server, Choose your friends. Choose Greenhousing.cz

An English version here. 

Špatné hostingové služby? ..váš čas vypršel. Greenspotting - je tu zelený Server-hosting a Server-housing od Greenhousing.cz.  Stačí teď jen sáhnout a dostanete své Greenspotting slevy a můžete budovat své online projekty na výkonném hardwaru, nebo na svých vlastních serverech v našem zeleném DC.

Greenhousing je tu ještě pro vyšší výkon hostingových služeb. Zvolte akci Greenspotting a ušetřete 30 % z nákupu po dobu tří měsíců! Vyberte si ze 3, 6 nebo 12 měsíců fakturačních cyklů a ušetříte dalších 5% - 15% z nákupu! Čím delší je fakturační cyklus, tím větší slevu dostanete. Jednejte rychle, protože sleva platí do 30. dubna 2017! Akce je k dispozici pro nové i stávající zákazníky.

Vybrat si život. Vybrat si rodinu. Zvolit dedikovaný nebo managed server,  zvolit storage server nebo geografický privátní cloud. Zvolit zelené IT služby. Vybrat si posezení v chladu datacentra během horkého léta. Vybrat si své přátele. Vybrat si svou budoucnost. Vybrat si Greenhousing.cz. Vybrat si život ..

Greenspotting by Greenhousing.cz
Ti, kteří jsou „greenspotteří“ tak usilují o zelené služby. Frma Greendata je prostě Greenspotter. 
V Greenhousingu usilujeme o snížení spotřeby energií skrze vlastní datová centra již od roku 2010, a to zejména tím, že navrhujeme exkluzivní volné chlazení a vytápění. Jako poskytovatelé hostingu, Greendata nikdy nepřestane vymýšlet nové způsoby, jak snížit množství elektrické energie potřebné ke spuštění svých datových center. To udržuje náklady na napájení serverů velice nízko a úspory tak můžeme přenést na své zákazníky.

Datová centra - vytápění a chlazení
In-house vývoj exkluzivních jednotkových systémů pro volné chlazení a využití vytápění.

Vytápění
Topný systém Greendata je napájecí systém vytápění kanceláří Greendata. Využívá odpadového tepla ze všech serverů. Proces šetří energii a podstatně snižuje emise CO2 a znečišťující látky.

Volné chlazení
Greendata provozuje mjn. volné chlazení, které je vlastním zeleným chladícím systémem, kdy je venkovní vzduch přiveden do datového centra přímo přes filtry. Teplota vzduchu je hlavní řídicí parametr a byla nastavena na 22-24 ° C. Zbytek systému je automaticky řízen klimatizací a chladicím systémem.

PUE
PUE (Power Usage Efektivnost) je index používaný pro měření datových center energetické účinnosti. Díky snahám o snížení spotřeby energie a zejména elektřiny, se firmě Greendata podařilo dosáhnout PUE mezi 1,3 a 1,4, což je lepší výsledek než má průměrné datacentrum.

Recyklace
Stát se firmou „nulového odpadu“ zaručí jen předcházení vzniku odpadů, opětovného využití produktů, nákupy šetrné k životnímu prostředí a recyklace pevného odpadu a organických látek. To pomáhá nejen našemu podnikání splnit místní a státní mandát životního prostředí, ale také snížit náklady, zvýšit zisk, a pomoci životnímu prostředí tím, že snížujeme emise skleníkových plynů.

red

 

 

Všechny novinky