Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousingové servery povyrostly o 250 GB

Praha, 8. února 2011 - Dnešním dnem rozšiřuje společnost Greendata s.r.o. u všech dedikovaných a managed serverů diskový prostor. Díky tomuto kroku získává každý zákazník vlastní Linux server se stoprocentním navýšením diskové kapacity, a to z 250 GB na 500 GB.

Konečný produkt ovlivňuje zákazník
Nabídky dedikovaných a managed serverů jsou na českém trhu nepřeberné, ale také nepřehledné. Systémové prostředky často nebývají zaručeny a agregace nebo konektivita (připojení serveru do sítě internet) nebývá často dostačující.

„Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jít všem poskytovatelům dedikovaných a managed serverů příkladem a kromě transparentní nabídky, bezkonkurenční ceny a zelené politiky jsme se rozhodli nabídnout i bezkonkurenční hw parametry poskytovaných zelených serverů.“ vysvětluje razantní krok Petr Hromádko, technický ředitel Greenhousing.cz, a své vyjádření doplňuje: „Dnešní bezplatné navyšování kapacity disku pouze kopíruje poptávku našich zákazníků, kterou jsme zaznamenali u několika posledních objednávek a jež jsem se rozhodli naplnit a realizovat.“

Když server, tak zelený
Greenhousingové ekologické servery spotřebovávají méně energie, a proto také stojí méně. Greendata s.r.o. tak může nabídnout kompletní pronájem základního dedikovaného serveru za 990 Kč měsíčně. Cena u konkurence začíná nad 3000 Kč. Navíc díky jednoduchému webovému rozhraní je každý server snadně administrovatelný přímo zákazníkem, a tak si podnikatelé a firmy nemusí platit vlastního linuxového administrátora ani webhosting.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se v rámci trhu internetových služeb, pod hlavičkou Greenhousing.cz, úzce specializuje na služby pronájmu internetových serverů a služby s tím související. Služba je určena všem zákazníkům, kteří chtějí provozovat libovolné internetové aplikace, internetové prezentace, webové stránky, e-shopy, a přitom se nechtějí starat ani o technický chod serveru, na němž aplikace běží, ani o nákup a oživení serverového hardwaru. Služba greenhousingu je navíc postavena na myšlence co největší ekologické odpovědnosti a využívání tzv. zelené elektrické energie. Společnost provozuje tři serverovny v telehousech Šárka Business Park a Nový Smíchov a v podzemních prostorech kolejí Hvězda, sekce A, B. Připojení o kapacitě 100 Mbit/s pro každý server zajišťuje renomovaný provider Pe3ny.net, se kterým firma úzce spolupracuje. Všechny serverovny odebírají zelenou energii.

 

 

 

Všechny novinky