Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing podporuje studenty v podnikání

Společnost Greendata se rozhodla podporovat studenty a nabízí od dnešního dne všem držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC nebo Alive slevu ve výši 20 % na své paušální poplatky dedikovaného serveru basic.

Praha, 7. března 2011 - Společnost Greendata s.r.o., provozující službu Greenhousing, se rozhodla podporovat studenty a nabízí tak od dnešního dne všem držitelům karet ISIC slevu ve výši 20 % na své paušální poplatky serverových služeb. Tento krok má odbourat bariéry těm studentům, kteří chtějí u svého studia podnikat i přes své omezené finanční zdroje. Sleva se váže na všechny platné karty ISIC, IYTC, ITIC nebo Alive po celou dobu kontraktu se společností Greendata s.r.o. Stačí, když majitel jedné z karet vloží v objednávkovém procesu do políčka promokod 20% slevový kod: ca5f865946ff1e358f65 a při předávání serveru zašle scan svého ISIC na adresu info@greenhousing.cz.  

Studenti chtějí podnikat
Podle průzkumu Institutu rozvoje podnikání (IDE) chce více než 50 procent studentů po ukončení vysoké školy podnikat. Zájem o podnikání je mezi studenty velký a podle průzkumu nadále roste. Od prvotní myšlenky však k samotné realizaci přejde jen zlomek z nich. Nejčastější zábranou začít podnikat je nedostatek zkušeností nebo financí. „A právě finanční bariéru se snažíme u studentů odstranit prostřednictvím dlouhodobé slevové akce“ vysvětluje výhody nabídky Zdeněk Maršál, obchodní ředitel Greendata s.r.o., a dodává: „Stačí, když se nám zájemce prokáže platnou kartou ISIC, IYTC, ITIC nebo Alive a získá kromě kvalitního servisu a technické podpory také slevu ve výši 20 % na Greenhousingové služby.“

Pro koho je služba určena?
Společnost Greendata s.r.o. uzavřela začátkem března 2011 partnerství s GTS ALIVE s.r.o., která je českým oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC). Jen za minulý rok přesáhl počet vydaných karet ISIC hranici čtvrt milionu a ze všech českých vysokoškoláků, kteří mají na průkaz ISIC nárok, jej vlastní více než 80 %. Sleva 20 % z paušálního poplatku po dobu platnosti karty zákazníka je určena všem držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC, ale i karty Alive, tedy i mladším studentům, kteří Greenhousingové servery můžou využívat jako herní server, nebo starším osobám, které se snaží prosadit v multimediálních projektech, webdesignu nebo webové architektuře a splňují veškeré slevové podmínky, které jsou ke stažení zde.

Jak si službu objednat?
Greenhousingové služby je možné zřídit objednávkovým formulářem zde (pod fyzickou osobou vložit promokod ca5f865946ff1e358f65), prostřednictvím kontaktního formuláře, zákaznickou linkou 245 006 026 nebo e-mailem info@greenhousing.cz společně se scanem karty ISIC (ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE) .

Aktuální leták student je ke stažení zde.
Produktový leták služeb Greenhosuing je ke stažení zde.

Serverový trh stále roste
Pronájmy serverů patří vedle cloud computingu k hlavním současným trendům v sektoru IT. Velikost českého trhu server housingu se v současnosti pohybuje okolo 1,5 miliardy korun a i navzdory krizi zaznamenává stálý růst. Trh je však zatím velmi roztříštěný a deset největších hráčů zaujímá dohromady méně než čtvrtinový podíl.

Parametry služby Grenhousing Basic server

Hardware
+ Procesor AMD Athlon™ X2 Dual-Core - 2 x 3.0 GHz jádro
+ Paměť RAM 1 GB (rozšiřitelná na až 4 GB)
+ Pevný disk 500 GB (rozšiřitelný na až 2 x 1TB v RAID)

Konektivita
+ Konektivita 100 Mbit bez agregace a omezení. Poměr NIX : zahraničí je 50:50
+ Jedna pevná veřejná statická adresa (možno za příplatek získat další prostřednictvím služby IP plus)
+ Dvě síťová rozhraní
+ Možnost vzdálené konzole (KVM over IP)

Všechny novinky