Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing garantuje 100% záruku vrácení peněz

Společnost Greendata, provozující služby pod názvem Greenhousing, dnes zavádí garanci týkající se všech svých server-hostingových služeb. Všichni noví zákazníci tak mají možnost, v rámci 30 denní „garanční“ lhůty, zažádat o vrácení 100% částky za první fakturované období a odstoupit od smlouvy bez jakýchkoliv sankcí. 

V dnešní hektické době je namístě umět chytře šetřit na správných místech a přitom nikomu nenaletět. Podnikání na internetu je navíc stále citlivější na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb, a proto je změna server-hostingu jen na základě slev a slibů vždycky tak trochu riskantním krokem. A právě z tohoto důvodu dnes společnost Greendata zavádí Garanci 100% záruky na vrácení peněz, aby svým zákazníkům nabídla krom značných úspor i férovější obchodní podmínky.

„Jsme si natolik jistí kvalitou námi poskytovaných služeb, že jsme se rozhodli zákazníkům nabídnout záruku vrácení peněz,“ obhajuje zavedení garance Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata a dodává: „Každý zákazník, který nebude spokojený s našimi službami v rámci prvních 30 dnů provozu, má možnost zažádat o vrácení již uhrazené částky a odstoupit okamžitě od smlouvy bez jakýchkoliv sankcí.“    

Více naleznete na našem blogu zde.

red

 

Všechny novinky