Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Zkušenost s uloženka.cz - už nikdy více

11. 12. 2012

O výdejních místech uloženka.cz jsem se dozvěděl v pražském HUBu začátkem roku 2011. Kromě úspory mi projekt připadal jako ideální nástroj a zároveň prostřední prst pro zkostnatělé distribuční firmy. Vzhledem k tomu, že šlo o velice zajímavý outsourcing skladu nebo lépe řečeno outsourcing logistiky, začal jsem jej využívat a pozitivní reference tak šířil dál a dál. Ale s tím je konec.

Nezvládnutá logistika
Filozofií startupů 21. století by mělo být zdokonalení nefunkčního systému tedy najít nová řešení, která ušetří čas, peníze nebo zkvalitní servis. Důkazem jsou např. tisíce WiFi poskytovatelů, kteří přinesli rychlý a zároveň levný internet,  protože Český Telecom nebyl pružný a schopný uspokojit český trh. A proč vznikla uloženka.cz? Protože doručovací služby, včele s Českou poštou, nezvládly a podcenily rychle rostoucí trh s e-shopy.

Rád bych tady nyní chválil alternativní doručování, ale je mi líto. Motorem dnešního článku je osobní, několika denní nespokojenost se službou uloženka.cz. Nejsem od narození remcal, a proto mě dokáže o to víc naštvat, když chytrou službu někdo znásilní a vyloženě podělá.

Neflexibilita a lhostejnost
Dne 28.11. došlo z naší strany k objednání zásilky. Jako vždy e-shop službu rychle vyřídil a my dostali vyjádření SMSkou od uloženky.cz. Obrovské překvapení se konalo na odběrném místě uloženky.cz (Praha 4), kde se na chodníku klikatil had jako když v osmdesátých letech přivezli na Vánoce banány.  Jejich motto – už nikdy víc čekat na poště mi přišel v tu chvíli jako bezva forek, protože na poště je alespoň teplo. Uložence navíc  v ten den nefungoval řádně interní systém, takže nemělo smysl čekat. Otevíračka druhý den je v 11:00, tak jsme si řekli, že objednávku tedy vyzvedneme zítra dopoledne. V 11:02 stojíme před uloženka.cz, fronta ještě delší a už už olizovala Nuselský most. Po práci zastávka na České poště pro balík, po 15 minutách s úsměvem vše vyřízeno a znovu do uloženky.cz. Je 18:38, stojím ve frontě a slečna přede mnou říká: "Byl tu pán – dalšího už nevezmou."  To se ještě uvidí, přece mě nevyhodí, řekl jsme si. Je přece více než 20 minut do konce pracovní doby, nežijeme v komunismu a uloženka je pružný start-up, honilo se mi hlavou. V 18:42 přichází nepříjemný chlapík: „Už tu nestůjte, paní před Vámi je poslední,“ říká. Odpovídám tedy, že pryč nepůjdu, že tu jsem už potřetí a navíc zavírají až za ¼ hodiny. „ NE, nevezmu Vás, jděte pryč, přijďte zítra!“  Zkouším se dohodnout, že nemám čas stále jezdit do uloženky, ať mě ještě vezme. „ To by mohl říct každý, prostě ne!“  V 19:12 ruším s politováním objednávku na e-shopu a objednávám službu s doručením Českou poštou v jiném e-shopu.

Uloženka.cz to nezvládá
Zatímco jiné firmy se na Vánoce připravují a posilují služby, uloženka.cz dělá přesný opak. Majitelé nejsou evidentně schopni zaplatit hodiny navíc a krom nekonečných front a maj průběžně i trable se zavedením funkčního systému. Místo toho, aby firma změnila (alespoň v prosinci) otevírací dobu a  zaplatila za přesčasy, čímž zvládla nápor zákazníků, tak raději rozhání fronty a na Facebooku se brání vyjádřením jako:  „Počet zásilek vydávaných v našich pobočkách se každoročně v předvánočním období zněkolikanásobí, což klade mnohem větší nároky na administrativu, zpracování apod. Snažíme se dělat maximum pro to, aby ani tak naši zákazníci nemuseli dlouho čekat.“

Krvácet budou e-shopy
Na celé věci mě nejvíce mrzí, že za chyby uloženky budou pykat e-shopy.  Z podmínek totiž jasně plyne, že „Není-li zásilka vyzvednuta ve lhůtě určené ve Smlouvě, včetně případů odmítnutí prokázání oprávnění ze strany osoby vystupující za Příjemce, bude Zásilka vrácena zpět Zákazníkovi. Tím však není dotčen nárok Poskytovatele na úhradu ceny služeb.“

Z obchodu nám hned po stornu volali a omlouvali se, že přes rok služba celkem funguje. To že něco "celkem" funguje by nás však nemělo uspokojovat a je třeba hledat dál.

Co dál? 
Stát v nekonečných frontách a ztrácet zákazníky kvuli  neschopnosti třetí strany (v tomto případě myslim uloženka.cz) je chyba. Na trhu naštěstí vznikají další podobné projekty. Narazil jsem nyní třeba na zasilkovna.cz, ale prozatím nemám další zkušenosti, tak nemůžu posoudit. Budu rád za jakákoliv doporučení.

15.12.2014 - Ani po dvou letech jsem nevyužil služeb Uloženky. Vždycky když ji vidim v nabídce jakéhokoli eshopu, volim jinou možnost. A Vy?

 

Zdeněk Maršál
Greenhousing.cz

 

456 comments on “Zkušenost s uloženka.cz - už nikdy více”

 1. díky za zajímavý článek, nejsem eshopař, ale it se věnuju a právě se snažím objednat něco na komp a jelikož eshop, u kterého komponenty chci objednat nabízí úloženku, zásilkovnu a další, tak hledám komenty co a jak. Tedy podle tvého popisu, na úloženku by to byla sebevražda a na kw zasilkovna vyjíždí na Seznam.cz i Google.cz až půl milionu odkazů, projekt je tedy zřejmě slušně zaběhlý / negativní komentáře, jsem k vánocům nenašel, na fronty si nikdo nestěžuje / ale do vánoc je ještě daleko... jejich zákazníci si je pochvalují, třeba Piklio je na stránkách poměrně protěžuje jako "nejvýhodnějšího partnera pro vyzvednutí zásilky do Vánoc" / na některých pobočkách mají otevřeno i přes víkend a na Štědrý den, tak to tedy brubnu s nimi, mrkni na: http://www.piklio.cz/pages/doprava-do-vanoc - dám ti vědět, jak to dopadlo

 2. Já děkuji za reakci a budu moc rád za zkušenost. Fajn Vánoce , Zdeněk Maršál

 3. Absolutně stejná zkušenost. Nelze se jim dovolat, na email nereaguji. Dle jejich systému můj balík jede v autě již 3 dny (z Prahy do Prahy 🙂 - to asi jede přes Paříž). Všechny dopravní služby tento rok doručují v pohodě (akorát si řidiči stěžují že musí pracovat až do noci 🙂 ). Úložna na nás kašle - kdyby alespoň komunikovala.... UŽ NIKDY

 4. Jsem si objednal zboží v eshopu 2..12.2012. předáno do uloženky 16.12.2012. Jsem si řikal tak to je v poho, do 22.12. se to stihne. Bohužel když jsem videl mega fronty a nemel žádnou sms objednal jsem zboží znovu a zaplatil pokutu za zkušenost 40 Kč internetovému obchodníkovy. Ted at si to zboží uloženka klidne vrátí...paradox. dnes odpo mi přišla sms že si mám jít vystát kilometrovou frontu na kolbenku....:-)

 5. Mrí mě, že v tom nejsem sám : ( ale díky za reakce. Jen pro doplnění, včera jsem jel kolem uloženky na Praze 4 a už byla fronta cca 300 m. A napadlo mě, že by tam od nich mohl někdo chodit třeba se svařákem, jako že když už mají takový (i obchodně) frmol, tak to alespoň s grácií zvládnou. Ale nic, šeď nuda, stojí se prostě fronta... další na řadě ...

 6. Tak i já mám s Uloženkou stejné zkušenosti. Nechala jsem si poslat zboží z Prahy do Ostravy a už sedmý den jim leží "někde". Nepřišel žádný mejl ani SMSka. Uloženka na mejly nereaguje, tel. je pořád obsazený a s e-shopem taky nekomunikují. Z e-shopu mi napsali, že jediné, co ví je to, že můj balík je už týden ve stavu "čeká se na převoz" :-/ Ale že jsou z Uloženky neustále ujišťováni, že vše stíhají... Hmm, asi těžko. Takže dárek nemám, objednávku jsem stornovala a odnesl to e-shop, přestože u nich bylo všechno v pořádku.Jo a když jsem na provozovnu jela osobně, byla tam asi stejně dlouhá fronta jako tady píšete. Takže NEVER MORE!

 7. Většina zaměstnanců v Uložence jsou slušní, pracovití....ale když jim háže pod nohy klacky majitel p.Lundák, kterému je evidentně vše jedno, ignoruje požadavky zaměstnanců ke zlepšení služeb, demotivuje zaměstnance laxním přístupem, neplacením přesčasů, své povinnosti přehazuje na řadové zaměstnance....je těžko vyjít všem klientům vstříc... Ryba smrdí od hlavy

 8. Ad Uloženka před Vánoci - ano, nestíhá, fronty otřesné. Jako provozovatelé e-shopu jsme nejdříve důrazně varovali před frontami, pak Uloženku zakázali - po Vánocích opět zfunkčnili, přes rok není důvod ji nevyužívat, šlapou, jak mají.

  Ad nekomunikace - na jedné straně chápu záazníky, že by chtěli vědět, co se děje, na druhé straně si uvědomte, že zbytečnýma (a to jsou v té chvíli snad všechny) dotazama tu službu ještě více zahltíte. Já jako zaměstnanec mající toho až nad hlavu a nestíhající, pro mě by byly podobné dotazy až na posledním místě.

 9. Přesně tak. Já si objednala přes e-shop 2 zásilky. Od uloženky mi 10. 12. přišly e-maily od obou zásilek, že je převzali. Říkám si v pohodě, je to jen po Praze, do 12. 12. to tam bude. Z e-shopu mě taky ujistili, že předpokládaj doručení už 11.12. No a stále nic, dokonce jsem psala i e-mail na uloženku, kde jsem se dotazovala, jestli to tam už bude, že je 12. a potřebuju to vyzvednout. Odepsali mi, že požadavek je vyřízenej, ale pán si asi nevšiml, že jsem měla dvě zásilky, protože mi na e-mail i smskou přišlo od uloženky potvrzení jen na jednu zásilku. Ale říkám si, že to šlo spolu, když to přebírali ve stejnej den ze stejnýho e-shopu, že to tam bude. Jedu přes celou Prahu na Bílou Labuť, platim kvůli tomu jízdný na MHD, dojedu tam, a pod jedním číslem zásilky mi vydali druhou zásilku. Tak se ptám, kde je ta první. Prej neví, prej chyba e-shopu, což nebyla.Oni prohodili čísla. Prej je ještě na cestě nebo že budou o víkendu dělat inventuru, tak ho kdyžtak najdou.Přes dvě hodiny jsem strávila komunikací s nimi, i s vedoucí, a s moc ochotnou paní přes e-shop, která to s nimi řešila telefonicky. Nic, balík nemohli najít a netušili, jak ho najdou, protože musel být zavedený pod špatným číslem. Hledali a stále nic. Tak jsem se domluvila s paní přes e-shop, že to vypadá, že zásilku jim teprve doručí, a že se mám s vedoucí domluvit, aby mi poslali balíček domů poštou. Paní vedoucí na mě začla řvát, že oni vůbec ten balík nepřevzali do přepravy, že žádný takový potvrzení od nich mi nepřišlo, že to neni možný, a že domu poštou mi to nepošlou ani náhodou.Já jim říkám, že fakt nemám peníze a čas na to, abych pořád jezdila přes celou Prahu tam a zpátky a že kdybych si to dala na poštu, vyjde mě doručení na stejný peníze jako tyhle jízdy. Ale jim to bylo úplně jedno, prostě ne, i když jsem řekla, že už vůbec v Praze nebudu. Tak to ještě domluvím s paní z e-shopu, která byla připravena na náklady e-shopu mi objednané zboží skutečně poslat domů a od uloženky si vyžádat balík zpátky. Naštvaně tedy odejdu, smířená s tím, že tedy znovu utratím peníze jízdou do Bílé Labuti, koupím si znovu lístek na MHD, vlezu do tramvaje, označím ho, a asi vteřinu po tom mi zavolali, že balík mají. Takže vystoupit z tramvaje, vyhodit jízdenku, protože prostě nejde stihnout se vrátit dvě stanice tramvaje, vyzvednout to, opět čekat, než balík najdou, a znovu se vrátit k tramvaji a dojet na kolej v uvedené době, jakou mají platnost lístky MHD. Takže pro mě uloženka už také nikdy víc.

 10. Já bych chtěla tady nechat komentář od jména e-shopu (malého vlastního podniku). Naposled jsem odesílala objednávku přes uloženku na Prahu 9. Odesílám vždy stejné zboží - kapalina v plastových obalech.
  Tento krát jsem to zabalila jako vždy do krabice, mám tam nálepku, že je to křehké a šipky ukazují kde je dno. Vše láhví dávám do plastu, kolem toho ještě něco pro opatření, krabicí balím ještě do plastu a na to adresu.
  Za den dostávám e-mail, že jsem špatně zabalila, fotografie rozbalené zásilky. Upozornila jsem, že je to chyba na jejích straně, jelikož na krabice (je i vidět na foto od nich) je velké označení dna a křehkostí zásilky. To znamená, že řidič házel zásilky jakkoliv. Teď nejsem si jistá, zda vůbec lidí dostávají to, co objednávají v použitelném stavu?
  Napsala jsem, že za rozlité zboží vystavím úhradu škody a potvrdila vyzvednutí zásilky, abych to přebalila a konečně aby klient to dostal do ruky.
  Při vyzvednutí jsem zjistila, že rozprašovač, který byl rozlit není v krabici, krabice není původní. Takže, zásilka samovolně byla službou uloženky rozbalená a přebalená do cizího obalu, rozlité zboží a láhev chyběly. Ale hlavně, že tu krabicí rozbalily a přebalily. Když jsem vystavěla cenu rozprašovače jako úhradu škody, volala mne nějaká mlada paní anebo slečna a říkala mne, že musím zrušit tu fakturu, jelikož uloženka reklamaci neuznává.
  Pokusila jsem se psát majiteli - žádná odpoved´. Škoda je 147 Kč. Ale co, kdyby to zboží bylo dražší?
  Zrušila jsem to službu u sebe na e-shopu a nechci už víc jejích služby využívat.
  Pokud bude alternativa - dobře. Pokud ne - Geis Parcel.

 11. Dobrý den všem, i já zde nechám svoji reakci se společností uloženka.cz. Využívám jejich služeb často, protože jejich podnikatelský záměr je moc dobrý a funguje. Funguje do té doby než začnete řešit ztracenou zásilku nebo poničené zboží. V takovém případě zapomeňte na svá práva a fair play. Je tedy nutné počítat s tím, že v případě problémů a reklamace neplatí stejná pravidla pro obě strany.

 12. Bydlím v obytném domě Náměstí 5. května 888, Hradec Králové, kde byla zřízena provozovna logistického centra pod názvem Úloženka. Tato provozovna Úloženky byla umístěna naprosto bezohledně a v rozporu s kolaudačním rozhodnutím v obytném domě a svým intenzivním provozem značnou měrou neustále ruší obyvatele domu. Na dlaždicové podlaze se stále používají neodhlučněné paleťáky a hluk se rozléhá do bytů v domě (hluk se šíří zdmi a stropy bez zvukové izolace). V průběhu každého dne přijede cca 30 různých vozidel a přivážejí a také odvážejí množství krabic a beden z prostorů této provozovny a blokují provoz na přilehlé ulici. Některá auta jsou bez označení logistické firmy. Během vykládky a nakládky se rovněž šíří nadměrný hluk a emise z motorů do bytů přímo nad Úloženkou. Vzhledem k tomuto provozu je zřejmé, že se jedná o překladiště (logistické centrum), které je ve slušné společnosti situováno za město, mimo obytnou zónu. Bezohlednost zvyšuje navíc i vykládka a nakládka beden v nočních a raních hodinách (v době od 22 do 23,30h a kolem 05h ráno). Další problém zde je chybějící bezpečnost (dovážené balíky nejsou nijak kontrolovány, což vzhledem k jejich množství a k současné situaci s teroristy je naprosto nezodpovědné) a dále chybějící požární zabezpečení. Veškeré snahy o zjednání nápravy jsou však marné. Zřejmě pro tuto firmu platí nějaké jiné zákony.

 13. Get here.
  what are ed drugs: cheap ed pills - best ed treatment pills
  Some are medicines that help people when doctors prescribe.

 14. When you refer a friend to BetMGM Sportsbook, they can choose from three different sign-up offers. The sports betting offer gets you and your friend a $50 sports bonus betting credit. BetMGM bettors can refer up to 20 friends a month. Online sports betting launched in Louisiana on January 28, 2022, and BetMGM Louisiana was among a small set of operators to go live at that time. There are unique restrictions about where in Louisiana you are allowed to bet remotely. Check out the Louisiana sports betting page to see where you can bet.  Here is our list of the TOP betting apps for Android and iOS. Bet365 UK app, 10 Bet, Betfred, and SBK are among the top betting apps in the UK right now. bet365 is the best mobile app for sports gambling in 2023 offering code 365GMBLR for £30 in the free bet (T&Cs apply). View the best bookmaker app offers here.
  http://www.bs-electronics.com/g5/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=292341
  While many of our bet builder tips can span more than one match in a gameweek – in fact, many of our punters love these – we also offer same match bet builder tips. These condense the excitement into 90 minutes of intense action. With so many variables on the line in such a short period of time, these are always fantastically intense and are sure to give you maximum enjoyment from your betting. Our same match tips can be found alongside our other bet builder predictions. Our betting expert has three tips for the Scotland vs Georgia European Championship Group A qualifier at Hampden Park this evening (kick-off, 7.45pm). Below is a breakdown of his selections. Their football predictions and tips have shown to be reliable and accurate, and have produced the best valued information for our readers in helping them choose the right market, bets, odds and margins. Our predictions are based on years of experience in the betting industry and on our burning passion for winning and making the optimal choices.

 15. Non tutti i casino online europei accettano giocatori dall’Italia. Alcuni operatori limitano la registrazione di giocatori provenienti da determinati paesi, tra cui l’Italia. Ciò può essere dovuto a restrizioni legali o normative dei singoli Paesi o alle politiche interne del casinò stesso. In generale, i casinò regolamentati e autorizzati dalle autorità competenti dell’Unione Europea dovrebbero accettare giocatori italiani, ma se vuoi essere sicuro al 100% ti consigliamo di scegliere dalla nostra lista di casino europei a inizio pagina. Sebbene l’Europa sia considerata un “unico stato” in termini di importanza economica, ed è in una certa misura governata dalla legislazione approvata dall’Unione Europea, i singoli paesi sono ancora in ultima analisi responsabili dell’adozione delle proprie leggi. Ciò è particolarmente vero nel settore del gioco d’azzardo poiché non esiste una legislazione o un regolamento che standardizzi le scommesse e il gioco in tutta Europa.
  https://wiki-cafe.win/index.php?title=Casino_piu_importanti_del_mondo
  A guardare i dati si deduce facilmente che il settore del gioco online e offline in Italia sia molto fiorente. Nei primi nove mesi del 2022 ha portato a entrate per oltre 7.760.000 € alle casse dello Stato. In percentuale, si tratta di un 40,41% in più rispetto allo stesso periodo dello scorso anno. Un grosso incremento si è avuto anche nelle giocate effettuate online sui siti di scommesse e casinò legali. Winbet è un sito scommesse straniero, da poco entrato nel mercato italiano grazie alla licenza ADM per il gioco a distanza. Ai più, questo sito è ancora sconosciuto ed è nostro compito promuovere le “chicche” un po’ nascoste. Entra di diritto nella Top 10 dei nuovi siti scommesse in Italia, non solo per la sua piattaforma di gioco sicura, ma anche per essere l’unico sito con un bonus sul primo deposito del 200% fino a 100€. Tra l’altro il bonus ha condizioni di rigioco piuttosto favorevoli.

 16. Los aportes de contenido deben estar relacionados con los viajes. El contenido detallado es el más útil y el que ayuda a otros a tomar mejores decisiones. Por favor, no incluyas comentarios personales, políticos, éticos o religiosos. El contenido publicitario será eliminado y los problemas relacionados con los servicios de Booking deben reenviarse a nuestros equipos de atención al cliente o a la propiedad. Habitaciones Te sentirás como en tu propia casa en cualquiera de las 1133 habitaciones con aire acondicionado y televisión LCD. En tus ratos libres tendrás un televisor con canales por satélite para entretenerte. El baño privado con ducha y bañera combinadas está provisto de artículos de higiene personal gratuitos y secadores de pelo. Entre las comodidades, se incluyen caja fuerte, escritorio y teléfono.
  https://roomstyler.com/users/kalevalacasino
  Codere es una marca de origen español que también ha conseguido hacerse un nombre propio en México tras varios años operando salas de juego presencial y casinos. En el casino online de Codere vas a conseguir un montón de juegos interesantes, la gran mayoría de ellos provistos por Playtech, como es el caso de la serie de tragamonedas progresivas Age of the Gods, con Jackpots que superan los $11.000.000 MXN. Luego de leer esta página vas a poder entender por qué elegir un buen casino puede ser tan complicado. Esperamos que nuestras reseñas de casinos online te ayuden a elegir el sitio que más se ajuste a tus necesidades ¡y que lo disfrutes! Cuando se busca el mejor bono de bienvenida o los mejores juegos de casino gratuitos, es fácil sentirse abrumado debido a la enorme selección de locales entre los que elegir. El problema es, ¿cómo decidir en qué casino jugar? Aquí es donde BETO viene a su rescate, ya que le ayudaremos a encontrar los mejores casinos a través de nuestras detalladas reseñas online.

 17. In other cases, non- natural eyelash serums can even change the colour of your iris! For some reason, the FDA has approved Latisse. This is an eyelash growth serum that does work, but often causes allergic reactions, darkening of the eyelids and iris colour changes due to the presence of its active ingredient, LUMIGAN®.On the other hand, there are plenty of natural alternatives with ingredients that can do wonders for your lashes. And indeed, they’ve been used for millennia! Our Eyelash Enhancing Growth Serum is formulated with a peptide formula targeting the three stages of the lash cycle. It is a scientifically formulated serum with the highest quality-tested ingredients. Aqua, Candelilla Cera, Carbomer, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Magnesium Stearate, Squalane, Methylparaben, Propylparaben, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Nylon-6
  https://socialmediainuk.com/story14965600/aftercare-for-eyelash-lift-and-tint
  When you buy Careprost Online in Australia, it enables you to obtain it in an easy and cost-effective manner. Ordering it from an authentic site ensures that you get the genuine version of the medication and not any spurious or adulterated fake versions. It also saves you from having to wait at the physician’s clinic for the prescription ensuring you a quicker delivery time. You can search for nearby pharmacies with keywords like “buy Careprost free shipping” or “Careprost buy online” to obtain the list. You can also order Careprost from Amazon or look for e-pharmacies offering secure payment gateway such as PayPal. All you have to do is take a drop of the Careprost bimatoprost ophthalmic solution on your applicator and then apply it on your upper eyelashes. This eyelash-growth solution is to be used only on your upper lashes so no matter how tempted you are to grow your lower eyelashes, do not apply this solution to them.

 18. Искал в Яндексе казино на деньги и сразу же наткнулся на caso-slots.com. Сайт предлагает обширный выбор казино с игровыми автоматами, бонусы на депозит и статьи с советами по игре, что помогает мне разобраться, как увеличить свои шансы на выигрыш.

 19. ¡Vestir con las tres rayas es sinónimo de gusto por la moda deportiva! La marca alemana apuesta por diseños clásicos que siempre son tendencias. En esta selección de ropa de hombre no faltan las últimas novedades de adidas Originals con las que poder ir de estreno cada temporada. Conjuntos de chándal, joggers, sudaderas con capucha, camisetas, pantalones cortos y mucho más con el famoso logo Trefoil. Nike SportswearJoggers de forro polar para hombreAfronta el día con comodidad y estilo con estos joggers de forro polar fáciles de llevar. Confeccionado con nuestro forro polar cepillado de peso medio, es muy suave en el interior y liso en el exterior, lo que te ayuda a mantenerte cómodo a la vez que conserva su forma estructurada. Los puños de canalé ayudan a protegerte del frío y te permiten lucir tus zapatillas, mientras que las superposiciones en contraste añaden un toque de inspiración deportiva.
  http://qooh.me/tallapantalonmu
  37,99 € Activar Notificaciones Prometemos no bombardearte con emails y nunca compartiremos o venderemos tu información. Liguero blanco con diseño de tiras en las piernas estilo arnés de mezcla de nailon de We Are We Wear Curve Desde unas elegantes botas o tacones, hasta unas zapatillas. Hallarás el par para cada ocasión. Talla única válido desde la 48 a 56 58 Bomber Calavera Lúrex Estos descuentos del Corte Inglés, que se extienden hasta el 5 de noviembre, nos traen auténticos chollos respecto a abrigos. Por ejemplo, estos modelos que oscilan entre los 40 y 50 euros, que son confortables y perfectos para combatir el frío. Dirección: Gipuzkoa Plaza, 12, 20004 Donostia-San Sebastian, Gipuzkoa, España "GRATUITO" Plazo máximo de cambios 15 días.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram