Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Zjištění správné činnosti harddisku a zjištění jeho zdraví

15. 1. 2015

Je váš počítač pomalý? Snažíte si zjistit, jak vám dlouho ještě vydrží váš harddisk? Pro toto zjištění je jeden z nejrychlejších a nejpřehlednějších program CrystalDiskInfo, např. ve verzi 6.2.2. (ke stažení např. zde)

LMaAQ9jblR Programů se na internetu vyskytuje velké množství, záleží na vás, jaký si vyberete. Některé programy pracují rychleji, jiné zase pomaleji. Některé toho umí více, některé zase méně. Mně se ověřil jako rychlý a přehledný právě CrystalDiskInfo. Stačí ho pouze nainstalovat a po spuštění vám nabídne zdraví harddisku, jeho aktuální teplotu, můžete zde najít, jaký z parametrů je chybný. Pod záložkou funkce je např. odkaz na grafy. Zde si můžete vybrat jaký z grafů chcete zobrazit a který vás momentálně zajímá. Tento program má poměrně dost funkcí a vyjmenovat by je bylo značně zdlouhavé. Jak už jsem ale zmiňoval, program je rychlý a práce s ním je velmi jednoduchá, takže pokud chcete zjistit něco více o svém harddisku a nechcete u toho strávit celý den, zkuste tento program.

PP

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram