Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Zelené Vánoce jsou tu: rozdáváme výhody, slevy a eko-dárek navíc!

24. 11. 2014

1200x628 Nadělujeme dvaceti až třiceti procentní slevy na první čtyři měsíce provozu s možností opožděného startu, smlouvu na dobu neurčitou, garanci vrácení peněz a k tomu navíc praktický eko-dárek pro všechny nové zákazníky, kteří uzavřou smlouvu do 17. 12. 2014.

Nabídka není nahodilá
„Vyhodnotili jsme nejčastější přání zákazníků a nachystali pro ně velkou vánoční nadílku,” říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která služby Greenhousing provozuje.

Slevy 20 -30 %
Každý nový zákazník od nás dostane třiceti procentní slevu na clusterovou službu, která v současné době patří k jednomu z nejspolehlivějších způsobů provozování internetových projektů. Dvacet procent dolů z ceny všech dalších server hostingových služeb (Dedikovaný server / Managed server) pak nové klienty Greenhousingu čeká jako bonus! Dárková sleva platí pro první čtyři měsíce provozu.

A pořád nekončíme
Tím vánoční nadílka nekončí. Každému novému klientovi zaručujeme možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V prvních třiceti dnech přitom může odstoupit od smlouvy, aniž by se musel zabývat nějakou výpovědní lhůtou.

Smlouva na dobu neurčitou
Zatímco většina provozovatelů zavazuje své klienty až na dva roky, u nás v Greenhousingu se uzavírají smlouvy na dobu neurčitou. Nikdo tak nikoho nenutí využívat službu, o níž skutečně nestojí – jak se často děje jinde.

Odklad nástupu až o 3 měsíce
GH_vanocni_darek
„Víme, že s přechodem k novému poskytovali server hostingových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, na které nemusí zbýt během vánočních svátků čas. Proto všem novým zákazníkům nabízíme odklad startu až o tři měsíce. Získají tak naši výjimečnou vánoční slevu, a přitom mohou nechat všechny starosti na později,” dodává Zdeněk Maršál.

Jako malou pozornost navíc každý dostane malý ekologický dárek v podobě antistatické prachovky na všechny typy monitorů a displejů.

Co je třeba k využití vánoční nabídky udělat? Objednat vybranou službu u Greenhousingu nejpozději do 17. prosince 2014 na www.greenhousing.cz. Celé podmínky akce jsou na stránkách společnosti.

Proč si vybrat Greenhousing a jaké jsou hlavní prodejní argumenty? To se dočtete zde.

red + Zdeněk Maršál

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram