Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Zahajujeme spolupráci s AIRWAYNET

7. 6. 2018

airway linked

Počínaje dnešním dnem startujeme spolupráci s internetovým poskytovatelem AIRWAYNET, která nabízí služby datového centra DC6, které doposud využívala pouze pro svou potřebu.

Zákazníci společnosti AIRWAYNET si tak nyní mohou u svého poskytovatele pronajmout prostor pro vlastní servery (housing) nebo servery jako takové (hosting). V oblasti Cloud computingu pak AIRWAYNET nově nabízí služby Greenhousingu založené na pronájmu zdrojů v geograficky oddělených datových centrech, v jejichž rámci si lze pronajmout privátní cloudové služby.

„V letošním roce se vedle dalších aktivit chceme zaměřit i na rozvoj ICT služeb a zejména na cloudová řešení,“ říká Filip Figala, ředitel marketingu AIRWAYNET a dodává: „Je to pro nás zároveň i závazek, abychom dokázali dlouhodobě udržet a stále zlepšovat vysokou kvalitu našich internetových služeb.“

Mezi hlavní taháky společné housingové nabídky patří nízká cena pronájmu prostor pro zákaznické servery, částka za kWh (3,33 Kč/kWh) spotřebované zálohované elektřiny a dále pak gigabit konektivita (2x 1 Gbps), která je již v základu pronájmu. Hlavní předností nabídky privátního cloudu je pak jeho geografické rozložení mezi dvě na sobě nezávislá datacentra.

Oba produkty jsou navíc v případě poptávky prostřednictvím stránek AIRWAYNET nabízeny za zaváděcí ceny s 10% slevou a to až do konce roku 2018. Nabídku upravují Obchodní podmínky akce.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram