Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Žádné riziko, 100% záruka vrácení peněz

16. 4. 2012
Jak sami  jistě dobře víte, podnikání na internetu je čím dál tím více citlivější na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb, a proto je rozhodnutí o změně server-hostingu jen na základě ceníku a slibů na webové prezentaci vždycky tak trochu riskantním krokem.  
Navíc si plně uvědomujeme, že jako relativně mladá společnost s agresivní cenovou politikou poskytovaných služeb může Greenhousing působit navenek tak trochu nedůvěryhodně. A protože si jsme natolik jistí kvalitou námi poskytovaných služeb, rozhodli jsme se nabídnout zákazníkům Garanci: 100% záruku na vrácení peněz.
V praxi to znamená to, že každý zákazník, který nebude spokojený s naším serverhostingem, v rámci prvních 30 dnů, má možnost zažádat o vrácení celé částky a odstoupit tak okamžitě od smlouvy bez jakýchkoliv sankcí.  
Všechny reklamace musí být doručeny písemnou formou (e-mailem)  dle termínů uvedených v pravidlech Garance. Žádost řešená telefonicky nepředstavuje jakkoli zrušení služby. Reklamaci je třeba nasměrovat na adresu: info@greenhousing.cz. Žádný jiný e-mailový kontakt   nebude pro posouzení reklamace akceptován. Kompletní informace naleznete v podmínkách služby Garance.  
red
envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram