Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Vyměňte svou jachtu za ekologičtější model!

11. 7. 2014

Technika jde stále kupředu, a platí to i o lodích. Na veletrhu Electric & Hybrid Marine World Expo 2014 byla představena ultramoderní, ergonomická a ekologická loď Swath Electra Glide Limousine Tender a vzbudila zaslouženou pozornost.

2-SWATH-Electra-Glide-Limousine-Tenderby-SCOD-2 Loď je vybavena elektromotory, které jsou zásobované sluneční energií přes fotovoltaické panely umístěné na střeše. Výkon činí 300 koňských sil, takže loď je schopna plout rychlostí až 83 km/hod. Při nižší rychlosti (do 70 km/hod) nevznikají při plavbě žádné emise, což je bezesporu velmi vítaná vlastnost, stejně jako další, jimiž jsou bezhlučnost, funkčnost, rychlost a moderní vzhled. Výrobcem této vodní krásky, stvořené z uhlíkovými vlákny vyztužené epoxidové pryskyřice, jsou loděnice Nedship a designérská firma Sauter Carbon Offset Design. Pokud jste fandové mořeplavby, a zároveň se chcete k přírodě chovat šetrně, je tato téměř desetimetrová loď s kapacitou 12 až 14 pasažérů to pravé ořechové pro vás a vaši rodinu a přátele.

red, foto arhciv uk.boots.com

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram