Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Vybil se vám mobil? Dejte mu loknout!

8. 4. 2014

Jistě to dobře znáte: vedete důležitý rozhovor, a najednou se vám mobil vypne, hovor se přeruší. Je potřeba dobít baterii, jenže co když jste právě na hony daleko od elektrické zásuvky, do níž musíte zapojit nabíječku mobilu? Máme pro vás řešení. Potřebujete k tomu jen lžíci vody. A vlastně ještě něco, do čeho tu vodu nalijete.

_vyrd12_361myFC-PowerTrekk-2

Se zařízením pro dobíjení mobilu bez potřeby jeho zapojení do elektrické sítě přišla švédská firma myFC. „MyFC PowerTrekk je v podstatě taková malá přenosná elektrárna,“ popisuje svůj výrobek. Postup je velmi jednoduchý. Do odděleného malého zásobníku zelenočerné krabičky myFC PowerTrekk vlijete trochu vody. Vedle vložíte kulatý nabíjecí článek myFC PowerPuck, jenž je aktivován právě přidanou vodou. Pak už stačí připojit k nabíječce pomocí USB kabelu zařízení, které potřebujete nabít, což je například právě mobilní telefon. Jeden „puk“ (svým tvarem skutečně připomíná hokejový puk) postačí na jedno nabití, jde o jednorázovou záležitost – pro další nabíjení musíte používat vždy nový myFC PowerPuck, jehož cena činí cca 4 dolary.

Tenhle vymazlený systém dobíjení má široké uplatnění všude tam, kde momentálně není přístup k síti. Jak se můžete přesvědčit na videu, sama nabíječka je malá a skladná, takže ji můžete nosit všude s sebou – spolu s láhví vody a náhradními PowerPucky. A pak vám již nic nebrání například podnikat dlouhé výpravy daleko mimo civilizaci, a zároveň být stále na dosah svým blízkým, pro případ náhlé potřeby, či jen tak, když potřebujete s někým promluvit.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram