Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Ve jménu zelené

15. 5. 2017

Úspěšnou dubnovou kampaň Greenspotting střídá květno-červnová Green Fiction. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Greenhousing.cz.

Od 15. května do 30. června si prostřednictvím Greendata můžete pronajmout housing vašich serverů, hosting našich serverů nebo pronajmout storage server či geografický privátní cloud. To vše pod pod taktovkou akce Green Fiction.

Úspěšnou kampaň Greenspotting střídá dnešním dnem neméně zajímavá akce Green Fiction, která přináší nové výhody pro zájemce o serverhosting, serverhousing či cloudové služby. Noví zájemci o privátní cloud, serverhosting, storage servery i rackhousing mají od nás v případě Green Fiction slevu 10 % do konce roku 2017 a k tomu 3 měsíce - Garanci vrácení peněz.

Požehnán buď ten, kdo ve jménu zelené vyvede slabé z údolí temnoty. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit všechny internetové projekty špatným hostingem. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Greenhousing.cz. bang bang bang bang bang ..bang. Greenhousing.cz - Servery a klid

greenfiction_300X300 Nabídka se váže ke službám

Dedikovaný hosting a housing 

Servery se službou

Máte někde závazky? Počkáme na vás a pomůžeme s migrací. Pokud si službu objednáte do 30. června, získáváte od nás možnost dvouměsíčního odkladu nástupu od objednání a zasmluvnění, abyste mohli vyřídit veškeré administrativní kroky spojené s přípravou nebo s migrací k nám do datového centra.

Další otázky Vám ráda zodpovím nejen já, ale i kolegové na adrese info(zavináč)greenhousing.cz popř. na dalších kontaktech na našem Helpdeschiel, který pro vás provozujeme 24/7.

Ing. Gábina Hladíková, MBA
A celý tým Greendata s.r.o.

beng beng beng

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram