Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Vánoce v klidu

2. 12. 2021

Hledáte kvalitní, spolehlivý, ale přitom levný pronájem místa pro svůj server? Potřebujete vlastní cloud nebo skutečně bezpečné prostředí pro home-office vás a vašich zaměstnanců? Tak a v klidu!  Jste na té správné stránce, poskytovatele internetových služeb -  Greenhousing.cz.

Bezkontaktní Serverhousing 
Pro ty, kteří provozují nebo teprve chtějí provozovat služby na vlastních serverech nabízí Greenhousing služby v novém datacentru DC6.cz  (Serverhousing a Rackhousing). V nabídce je i možnost koupi server  u našeho partnera Czech-Server.cz, o jeho převezení a jeho bezkontaktní zahousování do racku v datacentru se postaráme my. Cena serverhousingu začíná na 490 Kč měsíčně za 1U. 

Zelený i hybridní Cloud
Pro ty, kteří se chtějí věnovat pouze vývoji a nechtějí se starat o „železo“ má Greenhousing svůj zelený cloud.  V nabídce máme cloud pro všechny typy projektů včetně těch kritických. V nabídce naleznete i geografický cloud rozdělený do více datových center pro maximální odolnost a hybridní cloud se zálohováním provozu skrze datová centra Amazon AWS .  

Co to pro vás znamená?  Úsporu a přitom zachování vysokého standardu. A co víc? Prostě zažijete Vánoce v klidu. 
Vánoce v pohodě a v klidu Vám přeje Greenhousing.cz. Greenhousing.CZ, servery a klid… jo a také PF 22. 

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram