Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Vánoce 2012 začínají i v Greenhousing.cz

12. 11. 2012

S výběrem serveru si už nemusíte lámat hlavu. Na to vám jako vánoční dárek pošleme raději hlavolam. Stejně jako loni, tak i letos v den svých narozenin představujeme svou Vánoční nabídku. 

Už 2 roky s vámi
V den oslav druhých narozenin Greenhousingu představujeme svoji nabídku pro Vánoce 2012: ke každému pronájmu serveru získá zákazník bambusový eco-hlavolam. Vánoční nabídka se vztahuje na nové i stávající zákazníky Greenhousing.

„Už druhý rok nabízíme českému trhu nový pohled na server hostingové služby a odměňujeme ty, kteří se rozhodnou jít efektivním směrem Greenhousingu,“ říká Petr Hromádko, technický ředitel společnosti Greendata, která službu provozuje. „U nás si s výběrem hostingových služeb už nemusíte lámat hlavu, na to vám od dnešního dne k objednávce jakéhokoliv dedikovaného nebo managed serveru pošleme ekologický hlavolam,“ dodává Hromádko.

Dárek ještě pod stromek
Vánoční nabídka Greenhousing platí od 12.11. 2011 do 20.12. 2011, tak abychom byli schopni vánoční dárek doručit ještě pod vánoční stromek.

A pro připomenutí, ukázka loňského vánočního dárku Greenhousing je na stránkách zde.

red

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram