Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

V Praze je nejvýhodnější DC6.cz, píše Lupa.cz

10. 10. 2022

Dle průzkumu a porovnání služeb serverhostingu a serverhousing , provedeného internetovým deníkem Lupa.cz, vychází Greendata s.r.o. jako nejvýhodnější partner.

"Jsem rád, že naše společnost vyšla v nezávislém testu nejlépe." , říká Zdeněk Maršál, jednatel společnosti Greendata a službou DC6 a dodává: "Je zde stále prostor na zlepšování a zkvalitňování služeb a na šrámu v podobě komunikace rozhodně zapracuji.

Výsledky testu:

Ač se na začátku mohlo zdát, že Praha je městem datacentrům zaslíbeným, realita zůstává daleko za očekáváním. Pro umístění jednoho vlastního serveru máme na výběr ze tří nabídek.

Nejlevněji to u požadavku podle našeho modelu vychází u DC6 (Greenhousing), o něco více zaplatíme u Coolhousingu a nejdražší nabídku v obou variantách dostáváme od Master Internetu.

Pro ty, kteří upřednostní virtuální privátní server s poptávanými parametry, má Master Internet naopak nejvýhodnější nabídku, následován DC6, Coolhousingem a SafeDX. Kompletní článek naleznete zde.

red 

V případě více informací nás kontaktujte.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram