Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

V DC6 S2 zahájen ostrý provoz

15. 10. 2020


Měsíc od slavnostního otevření datového sálu datacentra DC6 S2 startujeme jeho ostrý provoz. Poslední měsíc totiž probíhal ve znamení zátěžových testů a testovacího provozu. A protože záložní zdroje, chlazení i konektivita zafungovaly a běžely správně i při plánovaných odstávkách, rozhodli jsme se začátkem týdne pro zahájení ostrého provozu a přivítali ve studené uličce, s označením G, první zákazníky. 

Provoz v době covid restrikcí
Svůj housing (uložení serveru v DC6) můžete řešit bezkontaktně (bez návštěvy datacentra) nebo kontaktně (s návštěvou při instalaci serveru do racku). 

Ať již máte nebo nemáte vlastní server, je možné kdykoli housing konzultovat nebo rovnou konfigurovat a poptat.

V případně, že se rozhodnete pro bezkontaktní variantu, máte dvě možnosti. Buď pošlete svůj vlastní server na adresu DC6, Lužná 2, Praha 6 (poštou, kurýrem, apod.) nebo si jej koupíte u Czech-Server.cz a po zakoupení a sestavení vám jej odborný personál umístí k nám do DC6 přímo do racku. 

A pak už jen připojíme a zašleme přístupy pro vzdálený management (idrac / iLo/ IPMI) a vy už si instalujete jako byste měli dedikovaný server. V případě hostingu pak není co řešit,  instalujeme vše za vás. 

red 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram