Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

V březnu housujeme 2U s -30% slevou

7. 3. 2019

dell_730Ano, v Březnu nadržujeme 2U serverům. Pokud tedy provozujete nebo plánujete nákup serverů o velikosti 2U nebo 2x 1U, máte výhráno. Od 7. 3. do 31. 3. 2019 totiž u nás získáte 30% slevu na housing, který vás výjde jen na 693 Kč bez DPH. Spolu s instalcí za 0 Kč je nabídka bezkonkurenční. A pokud máte server od Czech-Server.cz pak si od částky odečtěte ještě dalších -5%, a to po celou dobu kontraktu.

Jako každý rok, tak i letos jsme se rozhodli přivítat měsíc internetu po svém. Naše březnová, housingová nabídka se zaměřuje výhradně na 2U servery (ale i

vlastníky, kteří mají 2 jedna U servery. Nabídka obsahuje 30% slevu na housing, který tak výjde na 693 Kč bez DPH po dobu následujících čtyř měsíců. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. A řada dalších vychytávek. A pokud byl server zakoupen u partnerské firmy Czech-Server.cz pak si k -30% slevě přidejte ještě bonus -5%, a to napořád.

Březnový 2U balíček obsahuje:

  • 30% slevu na první čtyři měsíce provozu housingových služeb.
  • Pokud je server zakoupen u Czech-Server.cz, získá zákazník navíc ještě 5% slevu, po dobu kontraktu.
  • 30 denní garanci vrácení peněz. Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Veškerá kabeláže v ceně housingu.
  • Možnost opožděného nástupu a převzetí služeb s březnovou slevou až o tři měsíce.

„Víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme značnou finanční úlevu a možnost odkladu startu o dva měsíce. Získají tak slevu, a přitom si mohou vyřídit své výpovědi a mají dostatek času na migraci svých internetových projektů pod naše administrátory,” dodává Zdeněk Maršál.

Pro nezávazné poptávky či objednávky stačí konfigurovat 2U housing a do pole Promo kód stačí vepsat:

2U30 pro housing 2U (i 1x 1U) nebo v případě serverů od Czech-Server pak 2UCS35.

KONFIGUROVAT HOUSING

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram