Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Uložte svá loga do logoboxu

21. 7. 2011

Je třeba vyvrátit mýtus, že mít dobré logo je důležité proto, že je krásné. Není to tak docela pravda. Mít dobré logo je důležité, protože takové logo pomůže najít vašemu produktu více zákazníků a vám přinese možnost účtovat si za něj vyšší cenu. Loga mohou být i velice krásná a přitom nevhodná. Naproti tomu jsou v menšině loga, které jsou vhodná, ale nejsou nijak krásná. Za každou cenu byste se tedy neměli snažit o krásná loga, ale hlavně o ten nejsilnější „vývar“ z celé společnosti. 

Samotný postup zhotovení loga by měl probíhat následovně: Nastřádejte si všelijaké možné podněty, které vypovídají o firmě. Inspitujte se, klidně i konkurencí, předejdete pak problému s napodobením. Udělejte si představu a pusťte se do přenesení myšlenek na papír. Skica je v této fázi tvorby loga hodně důležitá. Poté by měla přijít hrubá finalizace několika návrhů v grafickém programu a zvolení vhodného výběru barev, který by měl vycházet z nastřádaných materiálů. Jestliže si jsme jisti návrhem a splňujeme zadání, nic nás nedělí od předání a představení klientovi (nejlépe s autorovou obhajobou). Pozor, čím více nabídnete klientovi návrhů, tím to může být větší boj a stejně tak 3 lidé se na kompromisu dohodnou lépe než 20. Bohužel je to jakási teorie a díky lidskému faktoru je praxe pokaždé jiná, tím pádem se vyplácí velká flexibilnost.

Za každou cenu by se autor neměl snažit o krásné logo, ale hlavně o ten nejsilnější „vývar“ z celé společnosti, která logo poptala.

A když už je logo na světě, můžete jej umístit na portál logobox.cz Nahraná loga jsou k dispozici k rychlým náhledům pomocí automaticky generovatelné URL adresy pro různé SW aplikace a webové služby. Pokud chcete být vidět, nahrajte logo do systému logobox a zpřístupněte jeho náhled všem firmám v ČR a SK, které své systémy již napojily.  Služba je určena firemním zákazníkům, vývojářům a agenturám a je poskytována na všech úrovních zdarma. Na rozhraní logobox.cz se napojíte velmi jednoduše, stačí vytvořit jednoduchý script pro generování url. Můžete tak velmi rychle a jednoduše nabídnout všem svým zákazníkům a uživatelům novou funkci - zobrazování online náhledů log firem. 

 

 

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram