Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Ukládáme velká data s cenou 6,90 EUR za 1 TB

18. 12. 2014

Storage_server

Dnes jsme představili svou strategii v rámci ukládání dat pod názvem Green Smart Storage. Nová nabídka je určena všem, kteří hledají malé, střední i velké úložiště dat, souborů, e-mailů, videí nebo bezpečné prostředí pro zálohování projektů v rámci jiného datacentra. Datová úložiště Greenhousing podporují Windows®, Mac® a Linux®, u NAS pak i iPhone® a Android™ a jsou provozována na fyzických úložištích Synology, HP a Dell dle zaměření hostovaných projektů. Cena při hostování 240 TB je 195 Kč / 6,90 EUR za 1 TB.

Brožura s kompletní nabídkou Green Storage Server je ke stažení v PDF zde.

Storage_server_T3_offer_news Smart Storage T3 - Pro živnostníky a malé firmy

Pro živnostníky a malé firmy jsme si připravili chytré síťové diskové úložiště NAS Synology s možností hostovat, sdílet a zabezpečit data. K zálohám a datům můžete přistupovat ze svých pc, notebooků, telefonů i tabletů v rámci snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž úložiště nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Pod názvem Smart Storage T3 je služba v diskové konfiguraci RAID 1 - obsahuje dva disky o velikosti 3 TB, které tak uložená data přeukládají z důvodu bezpečnosti na druhý disk.

schema_green_smart_storage

Storage Server T12 a T24 - Pro střední objem dat
Pro malé a střední podniky jsme si připravili nabídku s dobrým výpočetním výkonem, flexibilitou diskového úložiště a snadnou správou. Nabídka je postavena na novější generaci fyzických serverů HP ProLiant DL s diskovou kapacitou 12-24 TB. Je vhodná pro středně-velká úložiště dat, e-mailů či bezpečná prostředí pro zálohování dat v rámci jiného datacentra, kde případně máte hostovaná nebo housovaná svá primární data. Hlavní předností nabídky je ale vyvážený poměr ceny a dostupného výkonu. Nestačí Vám 12 TB, můžete postupně rozšiřovat až do 24 TB.

Storage Server T24 a T48 + rozšíření o RAID pole – Pro velké podniky a větší objem dat
Pro velké podniky a projekty, vyžadující skladování většího objemu dat jsme si připravili nabídku postavenou na fyzických úložištích HP a Dell a jejich následným modulárním rozšířením diskové kapacity skrze RAID pole 24-240 TB. Nabídka je vhodná jako aplikační server nebo pro kvalitní streaming videoarchivu. Hlavní předností je koncová cena při přepočtu na hosting 1 TB a zvládnutí zpracovávat žádosti a přesunovat velká množství dat v milisekundách.

Rozsah naší nové komerční nabídky ukládání dat je od 3 TB až po 240 TB s cenou od 483 Kč u Storage server T3 až po 195 Kč/6,90 EUR za 1 TB u Storage Server T48 + 6x Modul 192 TB.

Cenik_storage_server_greenhousing.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram