Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Suchý únor? To dáš

7. 2. 2019

Spolu s akcí - To dáš - Suchý únor startujeme speciální nabídku, která se vztahuje na všechny naše služby, tedy server / cloud hosting, tak i server / rack housing, včetně realizace hybridních služeb Greenhousing + Amazon AWS. Pomáháme rozvíjet již 600 firem v EU a věříme, že pomůžeme i té vaší.    

Smyslem samotné akce Suchý únor je pustit na měsíc (a třeba i déle) alkohol k vodě a udělat hlavě i játrům hezkou dovolenou. Krédem této akce je pak bavit se, dělat rozhodnutí s čistou hlavou a pomoci nastartovat změnu. Jakou? To záleží na vás, zákaznících.

                                   NASTARTUJ ZMĚNU

Jak to funguje?
Pokud nejste se svým aktuálním poskytovatelem hostingu či housingu spokojený nebo prostě chcete porovnat nabídku trhu, pojďme si společně napsat, zavolat nebo si osobně popovídat o vašich projektech, službách, parametrech a cenách.  Věřím, že pak od nás získáte hodnotnější,  individuální, ale i cenově zajímavější nabídku. A k tomu jako bonus přidáme ještě něco navíc. Máte o akci zájem, ale prozatím nic neprovozujete? Nevadí.  Akce se vztahuje na všechny nové zákazníky, tedy i na ty, kteří teprve začínají.

Pokud hledáte změnu, získáme vaši důvěru a umožníte nám nahlédnout do svého podnikání a třeba i do vyúčtování (klidně po podpisu NDA), pak se můžete spolehnout, že od nás dostanete lepší služby a zajímavější ceny než dostáváte nyní. A pokud ne, třeba vám jen poradíme, podáme si ruce a půjdeme každý svou cestou," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež hostingové a housingové služby Greenhousing.cz a DC6.cz provozuje.

„V současné době jsme schopni nabídnout všechny kategorie  dedikovaných a managed serverů, malá, střední i velká datová úložiště, ale i hybridní služby spojené se službou Amazon AWS jako je třeba disaster recovery s SLA 11 x 9.  V naší nabídce pak nechybí ani serverhousing a rackhousing, tedy pronájem prostor pro umístění vašich serverů,“ dodává Maršál.

 

                                   NASTARTUJ ZMĚNU

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram