Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Spolehlivá a úsporná úložiště dat pro vaše projekty

10. 12. 2015

Nová nabídka je určena všem, kteří hledají střední nebo velká úložiště dat, souborů, e-mailů, streaming nebo ukládání videí či bezpečné prostředí pro zálohování projektů v rámci jiného datacentra. Ukládat data můžete navíc buď na vlastní nebo pronajaté storage servery.

Ukládání dat na vlastní storage servery
shop_dc6.CS.ikony

Pokud jste se rozhodli pro nákup a následný provoz vlastních storage serverů, máte nově možnost využít služby online housing spolu s našim partnerem Czech-Server.cz . Po objednání je váš server nakonfigurován, otestován a instalován u nás v datovém centru – připojen a zahousován do předem zvoleného racku u nás v DC6.cz. K tomu patří přidělení potřebného počtu IP adres, konektivity (ta je od 1 do 10 Gbps) a zálohovaného napájení A+B.

Ukládání dat na Greenhousing storage servery
schema_green_smart_storage

Rozsah komerční nabídky ukládání dat je od 12 TB až po 240 TB. Datová úložiště Greenhousing jsou provozována v datacentru DC6.cz na fyzických úložištích značky HP a Dell dle zaměření hostovaných projektů a podporují Windows®, Mac® a Linux®. více o nabídce zde.  V základu mají již 2x 1 Gbps konektivitu (až 10 Gbps) a z ceny pak odečítáme narozeninovou 10% slevu.

Základní přehled a ceny hostovaných storage serverů

Storage server T12:
 (12 - 24 TB+)  před a po slevě: 4790 Kč/4311 Kč
Storage server T24:  (24 TB až 204 TB) před a po slevě: 5790 Kč/5211 Kč
Storage server T48:  (24 TB až 204 TB) před a po slevě: 8950 Kč/8055 Kč

V současné době jsme schopni nabídnout úložiště i v řádu několika desítek petabyte, ale takové projekty již není možné komerčně tarifikovat a řešíme je na klíč přímo se zákazníkem,“ říká Petr Hromádko, technický ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.

V případě otázek nebo bezplátné nabídky nás kontaktujte.

Děkujeme,

Tým Greendata s.r.o.

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram