Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Slavíme narozeniny, veselme se

15. 11. 2017

vanoce_2017_linkaUž jsme si za sedm let zvykli, že v den oslav Greenhousingových narozenin představujeme nabídku pro Vánoce. A protože jsme za těch sedm let pěěěěkně povyrostli a máme slušné kapacity pro rozvoj, rozhodli jsme se kapku odvázat. Praktický dárek je navíc určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastaví na konzultaci Hybridních služeb spojených s Amazon cloud AWS.

Naše 7. narozeniny představují pro každého nového zákazníka deseti-procentní slevu, a když je to 7 výročí, tak po dobu 7 měsíců provozu. A abychom vás, zákazníky, v době Vánoc nestresovali, můžete si objednat naše služby s opožděným startem do 31. 3. 2018. A ti z vás, kteří si jakékoli řešení objednají do 17. 12. 2017, navíc ještě dostanou dárek pod stromeček v podobě powerbanky, abyste vstoupili do roku 2018 s dostatkem energie.

Vánoční nabídka s opožděným startem migrace
Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si můžete službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2018. V případě, že si takovou službu objednáte do 31. 12. 2017, uznáme vám 10% slevu, avšak na vánoční dárek si budete muset počkat až do ledna.

Oceníme i schůzku na hybrid cloud s AWS
Aktuálně řešíme data recovery skrze hybridní službu a nyní již v betě testujeme první hybridní zákazníky, kteří chtějí využívat výhod veřejného Amazon cloudu AWS a přitom šetřit značnou částku za provoz velkých dat s lepší predikcí fakturace. Nebojíte se konfrontovat své aktuální technické řešení? Pokud ne, zájem oceníme a stačí si domluvit schůzku.

Více informací k naší nabídce na stránkách firmy.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. Od roku 2015 nabízí firma pod značkou DC6.cz také služby pronájmu prostor pro zákaznické servery tzv. Rackhousing. K 1. srpnu 2017 společnost obsluhovala internetové servery více než pěti-set firemních zákazníků. Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí.

150 comments on “Slavíme narozeniny, veselme se”

  1. Positively! Find information portals in the UK can be overwhelming, but there are tons resources ready to help you espy the unmatched identical for you. As I mentioned before, conducting an online search representing https://projectev.co.uk/wp-content/pages/index.php?how-much-does-rachel-campos-duffy-make-on-fox-news.html "UK news websites" or "British information portals" is a pronounced starting point. Not no more than purposefulness this hand out you a encompassing tip of hearsay websites, but it will also lend you with a better pact of the coeval story view in the UK.
    On one occasion you obtain a file of future rumour portals, it's important to value each sole to determine which overwhelm suits your preferences. As an benchmark, BBC Dispatch is known in place of its ambition reporting of news stories, while The Keeper is known for its in-depth opinion of political and sexual issues. The Self-governing is known representing its investigative journalism, while The Times is known in the interest of its affair and wealth coverage. By understanding these differences, you can choose the talk portal that caters to your interests and provides you with the hearsay you have a yen for to read.
    Additionally, it's significance considering neighbourhood pub despatch portals representing proper to regions within the UK. These portals lay down coverage of events and scoop stories that are relevant to the область, which can be exceptionally accommodating if you're looking to safeguard up with events in your close by community. In search exemplar, shire dope portals in London number the Evening Pier and the Londonist, while Manchester Evening News and Liverpool Reproduction are hot in the North West.
    Inclusive, there are many statement portals accessible in the UK, and it's important to do your research to find the one that suits your needs. At near evaluating the different news broadcast portals based on their coverage, dash, and essay perspective, you can decide the song that provides you with the most related and engrossing low-down stories. Decorous fortunes with your search, and I anticipate this bumf helps you find the practised news broadcast portal for you!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram