Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Serverhostingová nadílka ještě nekončí

8. 1. 2014

casovac_410x250 Naše vánoční kampaň stále pokračuje. Bonus v podobě 30% slevy na první tři měsíce provozu našeho portfolia s možností opožděného startu o 3 měsíce od objednání si teď můžete objednat až do konce ledna 2014.

Zachovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ušetřit a ještě si migraci dobře rozvrhnout, to jsou hlavní tři argumenty naší aktuální nabídky,“ věří Zdeněk Maršál z Greenhousingu.

Ti z vás, kteří se do 31. 1. 2014 rozhodnou objednat službu Greenhousing, získají automaticky nejen kvalitní server dle požadované konfigurace, ale také slevu 30 % na veškeré portfolio služeb naší společnosti, a to po dobu prvních tří měsíců kontraktu.

Službu si můžete objednat spolu s opožděným startem, který je limitován dnem 30. 4. 2014. Výběr našeho portfolia je zde.  V případě, že si objednáte opožděný start, bude vám 30% sleva uznána od data předání služby. Uvedenou slevu můžete uplatnit na základě slevového promokódu a dle platných podmínek akce. Obojí najdete zde na webových stránkách www.greenhousing.cz.

Pokud jsme vás alespoň trochu zaujali, můžete nás sledovat na našem Facebooku nebo se přihlásit do našeho zeleného newsletteru (max. 1 zpráva za měsíc) v pravém panelu blogu.

Gábina Hladíková
Greenhousing.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram