Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Provoz datacentra DC6 v době řádění COVID-19

15. 3. 2020

V době ohrožení nákazou COVID-19 prosíme všechny zákazníky, aby se snažili odložit své návštěvy datacentra a řešili své požadavky fyzicky pouze v nevyhnutelných případech. Technické požadavky je možné řešit mjn. vzdáleně popř. po konzultaci i prostřednictvím našeho helpdesku.

Věříme, že nechodíte do DC z dlouhé chvíle a chápeme, že chcete být zejména v dnešní době informováni o zajištění bezinfekčnosti našeho Data Centra. Pravidelně prostory desinfikujeme PERSTERILem, aerosolujeme klimatizační filtry, celý prostor, včetně vnějších vstupních prvků. PERSTERIL je vyvážený roztok kyseliny peroxyoctové, peroxidu vodíku, kyseliny octové, stabilizátoru, vody a díky tomu má nejširší spektrum desinfekční účinnosti (A, B, C, T, M, V).

Dále je k dispozici dezinfekční přípravek na ruce v dávkovači pod vypínačem osvětlení u vstupních dveří. Klávesnice, monitor i stolek jsou také často desinfikovány.

Instalace serverů
V případě instalace serverů vám dodáme přístupy pro nastavení a server pak stačí zasalt na adresu datacentra a bude housován administrátory DC6.

Pro dlaší otázky nás kontaktujte.

Děkujeme za pochopení

Zdeněk Maršál, jednatel společnosti.

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram