Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Provoz během vánočních svátků

4. 12. 2015

vanocni_provoz_v_siti_gh Vážení zákazníci,

společnost Greendata s.r.o. je i letos připravena zajistit hladký chod všech poskytovaných služeb provozu hostovaných i housovaných služeb.

Proto veškeré Vaše požadavky na změny kapacit, nové IP rozsahy a další úpravy Vašich služeb lze provést do 18. 12. 2015 a zajistit tak včasnou přípravu na vánoční období. Pro zajištění bezproblémového chodu všech služeb neplánujeme v období od 19. 12. 2015 do 4 .1. 2016 (včetně) v naší síti žádné výluky a práce. Cílem je předejít nepředvídatelným událostem a z toho plynoucích možných výpadků, které by mohly případně postihnout i vaše klienty v období svátků.

Z tohoto důvodu v uvedeném období nebudou realizovány žádné změny konfigurací. Pokud předpokládáte provedení změn konfigurací vašich služeb, konzultujte nejprve tyto požadavky s naším help-deskem a předejděme tak společně možným problémům.

Předem děkujeme za respektování a věřím, že i ty letošní vánoční svátky v síti Greendata proběhnou hladce.

Z tým Greendata s.r.o.

Zdeněk Maršál
jednatel společnosti

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram