Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Provoz během vánočních svátků 2019-2020

4. 12. 2019

Společnost Greendata s datacentrem DC6 je i letos připravena zajistit hladký chod všech poskytovaných služeb provozu hostingových i housingových služeb.

Proto veškeré vaše požadavky na změny kapacit, nové IP rozsahy a další úpravy vašich služeb provedeme do 20. 12. 2019 a zajistíme tak včasnou přípravu na vánoční období.

Pro zajištění bezproblémového chodu (tzn. Freeze) všech služeb neplánujeme v období od 20. 12. 2019 do 12.1. 2020 (včetně) v naší síti žádné výluky a práce a to včetně nových instalací a pod..

Cílem je předejít nepředvídatelným událostem a z toho plynoucích možných výpadků, které by mohly případně postihnout i vaše klienty v období svátků. Z tohoto důvodu v uvedeném období nebudeme realizovat žádné změny konfigurací.

Pokud předpokládáte provedení změn konfigurací vašich služeb, konzultujte nejprve tyto požadavky s naším help-deskem a předejděme tak společně možným problémům.Předem děkujeme za respektování a věřím, že i ty letošní vánoční svátky v síti Greenhousing.cz a datacentra DC6.cz proběhnou opět hladce jako v letech minulých.

Za tým Greendata s.r.o.
Zdeněk Maršál, jednatel společnosti

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram