Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Přijďte s on-line řešením a restartujte Česko

1. 10. 2012

Pět kroků k úspěchu

Máte chytrý nápad? Chcete získat grant a proslavit svůj projekt? Potom stačí udělat jen pár kroků.

1. krok  - 3. října se v Americkém centru uskuteční zahájení a představení programu včetně workshopu a brainstormingu nápadů pro celý program.

2. krok - Následně po zahájení, v průběhu října, se bude moci každý zapojit a umístit svůj nápad – projekt na speciální webovou platformu. Do procesu vývoje internetových a mobilních řešení bude zapojena široká veřejnost i neziskové organizace.

3. krok - Finální realizace výsledných oceněných projektů bude vždy zaštítěna neziskovou organizací. Proto je důležité nápad nechat zaštítit některou z vybraných neziskovek. Ale nebojte se, to je už jen formalita, aby nad projektem byl stálý dozor.

4. krok -  Na konci října bude procesem veřejného hlasování a výběrem odborné poroty vybráno sedm nejlepších nápadů, které budou naprogramovány v průběhu listopadu na TechKempu do základní funkční „beta verze“.

5. krok - Na slavnostním vyhlášení na přelomu listopadu  a prosince budou oceněny tři vítězné projekty, jejichž zástupci získají finanční podporu (grant ve výši min. 60 000 Kč) na dokončení, spuštění a propagaci svého online projektu pro společenskou změnu.

První bylo Rumunsko

První zemí, ve které proběhl projekt Restart, je Rumunsko.  Pokud se chcete podívat na stránky rumunského Restartu a projít si soutěžní projekty, stačí kliknout zde. 

Zaujal vás ReStart Česko a chcete se dozvědět více? 

Neváhejte a přijďte 3. října od 12:30 do Amerického centra (Tržiště 13, Praha 1), kde dojde k zahájení a spuštění programu ReStart Česko.

Více informací naleznete na:

www.facebook.com/restartcesko

www.sdruzenivia.cz 

 

O novinkách v projektu vás budeme průběžně informovat.

red

16 comments on “Přijďte s on-line řešením a restartujte Česko”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram