Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Přesuňte své aktivity do datacentra u lesa

11. 9. 2017

datacentrum_u_lesa_pruh

Na všechny nové zájemce provozující IT služby čekají až do konce září 2017 ideální podmínky pro přechod pod společnost Greendata s datacentrem u lesa. Bezplatný audit vám konečně udělá pořádek ve vašich doménách a hostovaných řešeních. Jen to vám přinese minimální úsporu mezi 15-20 % a pokud ne, tak ji zkusíme vytvořit z našich služeb.

Reklamní spot - Datacentrum_u_lesa

Obracíme se tím zejména na IT profesionály se společenskou odpovědností, protože právě ti jsou mezi pětistovkou našich zákazníků. Až do konce září 2017 nabízíme v rámci kampaně s Datacentrem u lesa cenově zvýhodněná technická řešení, která mají pomoci zvýšit kvalitu vašich itnernetových služeb, chytrou úsporu a dále pak pořádek pro další provoz včetně přípravy na GDPR.

Pokud máte zájem, provedeme ve spolupráci s vámi bezplatný audit současného stavu vašeho IT. Finálně navržené řešení pak bude vždy znamenat sjednocení současného stavu a úsporu.

Co vám nabízí Greenhousing.cz s datacentrum u lesa?

Server-hosting:                      Cloud-hosting:                            Rack-housing:  
Dedikované servery                 VPS private cloud                           Rackhousing 6U až 42U
Managed servery                      Privátní cloud a cluster                  Serverhousing 1U – 5U
Storage servery 

„Kampaní s Datacentrem u lesa chceme oslovit zákazníky, kteří si chtějí udělat pořádek ve svém současném IT, zároveň ušetřit, ale bojí se přitom cokoli řešit, protože současné řešené tak nějak funguje,” říká jednatel společnosti Greendata Zdeněk Maršál a dodává:„ Pokud se jednotlivec nebo firma po auditu rozhodne pro ponechání stávajícího řešení které má, rozloučíme se s úsměvem a vrhneme se na přípravu dalších nabídek.

Datacentrum u lesa
Datacentrum DC6.cz stojí u les v těsné bízkosti Šáreckého údolí na Praze 6. Kromě standardního vybavení je zde dostatečná parkovací kapacita, venkovní sezení s grilem a klid, který vám umožní občas pracovat i mimo kanceláře.

NAPLÁNOVAT TRASU DO DATACENTRA U LESA 

Společnost Greendata se zavázala ke snižování spotřeby energie ve vlastních datových centrech a to zejména vytvořením exkluzivního systému pro volné chlazení a vytápění. PUE (Power Usage Effectiveness) je index používaný k měření energetické účinnosti datového centra. Díky úsilí o snížení spotřeby energie a zejména elektřiny dosáhla společnost Greendata hodnoty PUE mezi 1,3 a 1,4. Zelené vychytávky Mezi hlavní zelené vychytávky firmy patří vytápění a chlazení. Pro vytápění kanceláří firma využívá filtrované odpadní teplo ze serverů. Tento proces šetří energii a výrazně snižuje emise CO2 a znečišťující látky. Naopak chlazení je ve většině ročného období řešeno přísně kontrolovaným volným chlazení s částečnou, ale regulovankraou příměsí klimatizací.

mapa_DC6.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram