Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Praha přivítá 1. SDN konferenci

28. 3. 2013

Zajímavostí měsíce dubna je učitě historicky 1. SDN konference v ČR (i ve východní Evropě). 

Akci pořádají dne 12. dubna společnost PRO-ZETA, a. s., společně s americkou firmou Arista Networks.

Jak již napovídá název této akce, hlavním tématem konference budou SDN technologie (Software Defined Networks), s důrazem na novou technologii VXLAN, která na rozdíl od VLAN umožňuje rozprostřít internetovou síť do více datacenter, a tak zefektivnit budování cloudových sítí. 

Konferenci zahájí svou přednáškou Marcin Mazur, který má ve společnosti Arista Networks na starost střední a východní Evropu. Z přednášek dále stojí za pozornost Network Virtualization, Big Data nebo High Frequency Trading. Přednášky budou vedeny v anglickém jazyce, se simultánním překladem. Odpoledne pak bude patřit workshopům, kde si účastníci prohloubí své znalosti síťové architektury.

SDN konference se koná 12. dubna od 9.00 hodin v prostorách Planetária Praha-Holešovice. Kapacita konference je 150 účastníků a první ročník je zcela zdarma.

Více informací a kompletní program naleznete na www.sdnconference.cz.

red

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram