Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Posterous je mrtvý - ať žije WordPress

11. 5. 2013

posterous

Twitter loni na jaře koupil blogovací službu Posterous, na kterém jsme provozovali náš firemní blog.  Na konci dubna se stalo to, co ostatně již všichni věděli. Posterous po zhruba pěti letech existence skončil a tím definitivně utichly veškeré blogy svých více než 15 milion uživatelů.

Posterous (Twitter) naštěstí nabídl i záchytné řešení pro převod aktivních blogů a to buď na Blogger, Squarespace nebo WordPress. Po našem monitoringu padlo rozhodnutí, že nejlepším kandidátem  bude WordPress a stalo se. K tomu jsme si koupili nové téma od Mythemshop díky kterému si jsme schopni blog co nejlépe přiblížit naším potřebám a požadavkům CID.

A co dále s Posterous?
Ještě do konce května 2013 je možné stáhnout vlastní zálohu blogu. Twitter již o Posterous nejeví zájem, což tedy znamená jeho úplný konec, takže pokud máte účet a chcete si zachovat linky, tak pospíchejte.  A pro zájemce "jiného" blogování - zakladatel Posterousu Mr. Ten nabízí nový blog pod názvem Posthaven a slibuje na své HP, že vydrží již navěky. Služba je zpoplatněna 5 USD.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram