Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Posílili jsme zálohy a navýšili napájení DC6

16. 6. 2016

DC6.cz_posileni_vetve_B Dnes byl finálně ukončen projekt úprav hlavního jističe, instalace nových rozvaděčů a zapojování další UPS.DC6.cz_posileni_dasi_ups

Jedná se tak o další plánovanou fázi rozšiřování elektroinstalace u nás v DC6.  Důvodem je rostoucí počet serverů, zájem o služby housingu i požadavky našich aktuálních zákazníků.

Realizace se dotkla:  

• Výměny a uvedení do provozu další UPS pro síť B, tentokrát 100 kVA UPS Eaton 93PM, jež je navržena s ohledem na použití v nejnáročnějších IT prostředích s dobou zálohy 10 DC6.cz_posileni_rozvadecu minut (při plné zátěži).
• UDC6.cz_usazovani_baterii_UPSpravení a modernizace hlavního rozvaděče a nových jističů 2x 260 A.
• Rekonstrukce stykačů a ATS (automatický přepínač mezi sítí a UPS s motorgenerátorem)
• Finální zkouška jištění v nočních hodinách sítí A i B pro redundantní napájení služeb serverhosting i rackhousing proběhla již bez problémů.


Máme tak nyní opět výkon a kapacity těsně pod 35 %, a tedy v dostatečné dimenzi pro klid DC6_zalohy_napajeni náš i našich zákazníků.

Za Greendata s.r.o.
Zdeněk Maršál

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram