Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Oslavte Den Země

23. 4. 2013

22. duben se od roku 1970 slaví po celém světě jako Den Země. Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, 21. března, a oslavovaly příchod jara. V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek, upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí, a rozvíjející diskuzi o možných cestách řešení. Proto také (a nejen proto) naše společnost Den Zěmě oslavvuje.  A vy?

Pokud nevíte jak Den Země slavit, poradíme
Internetové stránky Den Země umožňují aktivním lidem a organizacím vkládat na ně své akce, které pořádají na Den Země. Každá vložená akce je označena na interaktivní mapce, což umožní lidem, kteří chtějí smysluplně strávit Den Země, snadno a rychle vyhledat akce pořádané v jejich blízkém okolí a dopátrat se k organizacím, které akce pořádají.

Tak neváhejte, najděte si tu svou a hezky to oslavte.

A máme pro vás ještě jeden tip. Případné fotky z vašich oslav můžete dát na celosvětový portál s bojem proti změnám klimatu. 

red

 

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram