Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Nová verze webu Greenhousing.cz je na světě

2. 11. 2011

Novou tvář stránek jsme vytvářeli s ohledem na pohodlí našich zákazníků. Chtěli jsme, aby jim přinesly snadnou orientaci a intuitivní vyhledání požadovaných informací včetně vyúčtování služeb.

Hlavní změny 

Mezi hlavní změny patří: Kompletně nová struktura, částečně nová grafika, lepší napojení na interní system Greenhousing, nová jazyková mutace, objednávkový proces.  

Kompletně nová struktura

Předchozí web, ať chceme nebo ne, nebyl po stránce navigační úplně ideální. Proto vznikl kompletně nový strom webu. Navíc došlo k očesání základního obsahu webu na 4 položky - o společnosti, ceník, kontakt a náš blog. Další novinkou je rozklad ceníku do detailu a úplnou novinkou je také nabídka operačního systému, která se řešila se zákazníky vždy offline. 

Všem zákazníkům přejeme snadné zacházení a věřte, že budeme na webu stále pracovat  🙂 takže se nebráníme vašim reakcím a nápadům.

Greenhousing ZM

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram