Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Nestlé v USA odstraňuje z potravin umělá barviva

25. 2. 2015

NestleUSA Tak nám Nestlé USA oznámilo, že odstraní všechna umělá barviva i umělá aroma ze všech čokoládových bonbonů a výrobků, a to nejpozději do konce roku 2015.

Více než 250 produktů z 10 značek tak bude plně bez umělých přísad.Už v polovině roku 2015, ponesou produkty štítek, který deklaruje "zde již žádné umělé aroma ani barviva." Čím tedy chce Nestlé chuť a vůni nahradit?

Např. umělou aromatickou vanilku chce Nestlé nahradit vanilkou přírodní apod.

 Čím to je? Více než 60 procent Američanů údajně tvrdí, že při rozhodování o nákupu nehrají barva ani příchuť roly. Jinými slovy, Nestlé reaguje na poptávku spotřebitelů.

Otázka za všechny peníze tedy je, podle čeho, když ne podle chuti a vůní, v Americe jídlo nakupují. My tedy netušíme a jsme zvědaví, co Nestlé přinese do Evropy a co udělá například s chutí a vůní Studentské pečeti,  jejíž www microsite mjn. běžela i na našich serverech.

My doufáme, že nic!  A vy?

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram