Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Navštivte veletrh Greenpower v Polsku

12. 5. 2014

Ve dnech 13. až 15. května se v polské Poznani na výstavišti Poznaň Congress Center uskuteční veletrh Greenpower – Mezinárodní veletrh obnovitelných zdrojů energie. Organizátorem je společnost MTP – Poznaň International Fair Ltd – Miedzynarodowe Targi Poznanskie sp z o. o., která usiluje o to, aby se tento veletrh stal účinným nástrojem pro podporu podnikatelů a „zeleného“ podnikání. Jedná se o v Polsku největší setkání představitelů oborů energie sluneční, větrné, vodní, geotermální a biopaliv. Souběžně s veletrhem Greenpower bude probíhat také veletrh Expopower.

Snímek obrazovky 2014-05-12 v 10.50.13

Na výstavišti se během tří májových dní předvede více než 200 firem z dvanácti zemí: Belgie, Česká republika, Čína, Itálie, Litva, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Švédsko, Tchaj-wan a Ukrajina. Vystavovatelé budou prezentovat například soupravy pro solární ohřev vody, monitorovací systémy pro instalaci PV, programy pro navrhování systémů ochrany před bleskem, přístroje pro měření dielektrické ztráty, termoluminiscenční detektory, mobilní měřící systémy pro transformátory napětí, třífázové transformátory proudu a mnoho dalšího. V plánu jsou také zajímavé akce z oblasti fotovoltaiky, větrné a vodní energie či energeticky úsporných řešení osvětlení, přednášky o praktických aspektech investování do zelené energie, o úsporách energie v každodenním životě, seminář o zemědělských bioplynových stanicích coby bezpečném zdroji energie v obci, aj.

Více o veletrhu zde.

red

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram