Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Monitorujte zdarma Wi-Fi síť

5. 9. 2014

Pokud potřebujete získat informace o Wi-Fi síti ve svém okolí, je aplikace Homedale to pravé pro vás. A nezapomínejte ani na zálohování!

Homedale zdarma

_detail--mm580x464 Homedale dokáže monitorovat bezdrátovou síť Wi-Fi. Zobrazí vám dostupné Acces Pointy a předá informace o jejich parametrech, jako je síla signálu, rychlost, zabezpečení sítě, jméno a šifrování sítě a další. Navíc si můžete zobrazit přehledný graf síly signálu v reálném čase. Dlouhodobějším sledováním grafu pak můžete zjistit, jak stálý signál v dané síti je. Díky tomu všemu se pak můžete rozhodnout, kde je nejlepší umístění pro váš přístupový bod pro bezdrátovou síť. Aplikaci Homedale si můžete zdarma stáhnout například ZDE.

Zálohuj, zálohuj, nebo se z toho zblázníš

_detail--mm580x464 Všichni jsme si vědomi, jak důležité je zálohovat si data ve svém počítači, neboť nevíme dne ani hodiny, kdy se může něco stát. A všichni, nebo přinejmenším většina z nás, jsme už o nějaká ta data přišli právě proto, že jsme zálohováno neměli. Přitom existují programy, které si můžete zdarma nainstalovat do svého počítače, a pak už se o zálohování svých dat skoro nemusíte starat. Například takový Cobian Backup. Tenhle program umožňuje ruční i automatické zálohování složek a souborů na místo, kam si určíte. Může to být na jiný počítač v síti nebo na FTP server. Zkomprimovaná data jsou zálohována automaticky v čase, který si sami nastavíte, ale také lze zálohovat ručně, dle okamžité potřeby. Program Cobian Backup si můžete zdarma stáhnout například ZDE.

red, foto archiv stahuj.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram