Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Mars chce více energie z obnovitelných zdrojů

22. 8. 2014

Společnost Mars Inc. se rozhodla zakoupit obrovskou větrnou farmu. Má to být součást širšího plánu, jímž je dosažení 100% používání energie z obnovitelných zdrojů, a to ještě před rokem 2040.

Mars-sustainability-740x425 Jde o první vlaštovku naznačující, kterým směrem upřela společnost Mars Inc. svou pozornost. Společnost má totiž v úmyslu přijít s dalšími nákupy v oblasti obnovitelných zdrojů, a s největší pravděpodobností začne texaskými větrnými farmami. Strategie společnosti Mars Inc. spočívá v tom, že přechodem na energii z obnovitelných zdrojů přispěje k ochraně životního prostředí, a zároveň tím pozitivně zapíše značku Mars do podvědomí spotřebitelů jako kvalitní „zelený“ výrobek. „Je to skvělé pro naši planetu, a to dává finanční smysl našemu podnikání,“ prohlásil Barry Parkin, jeden z vedoucích pracovníků této společnosti, která patří k největším rodinným firmám na světě a více než 20 let, od roku 1992, působí také v České a Slovenské republice.

Red, zdroj treehugger.com

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram