Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

I na cestách s internetem. Ale jak rychlým?

12. 8. 2014

Je léto, doba, kdy i ti nejzapřísáhlejší a nejvěrnější fanoušci surfování na internetu, kteří tráví na síti většinu svého času, bývají vytrženi ze svého virtuálního světa kvůli tomu, aby doprovodili svou nevirtuální rodinu na dovolenou.

Většina z vás to jistě zná. Když už se musíte vydat na cesty, zákon schválnosti spolehlivě zafunguje a zprostředkuje vám ubytování v hotelu, v němž je připojení na internet nespolehlivé, v lepším případě pak pomalé až běda. Naštěstí se však našla pomoc, stačil na to jeden dobrý nápad: služba HotelWiFiTest.

Zrcadlo, pověz, kdo je na světě (nej)rychlejší? hotelwifitest
To vám neřekne zrcadlo, nýbrž webová stránka www.hotelwifitest.com. Zde jsou hotely z celého světa rozděleny podle reálné rychlosti poskytovaného internetového připojení. Navíc, pokud jste ubytováni v hotelu, jehož WiFi připojení ještě nebylo otestováno, můžete je sami otestovat a zařadit do seznamu. Hotely jsou rozděleny do kategorií s minimální dosaženou rychlostí připojení 10 Mbps, 5 Mbps a 2 Mbps. Při plánování cesty si tak můžete na této stránce předem ověřit, jak na tom v dané oblasti jsou, a vybrat si ubytování podle svých požadavků a přání.

Jak na tom světové hotely tedy v současnosti jsou?
To vám napoví již první letmý pohled na stránku www.hotelwifitest.com, kde s klesající rychlostí stoupá počet hotelů do těchto kategorií zařazených. Doufejme, že v budoucnu se tento poměrně nepříznivý stav změní, a i na cestách si běžně budeme moci užívat hotelový luxus včetně bezproblémového a rychlého připojení na net.

red

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram