Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Dvojitá porce záruky na Housing i Hosting

10. 5. 2019

Víte co spojuje Serverhousing 1U - 5U, Rackhousing 6U - 42U, privátní cloud, dedikované a managed servery i storage servery? Přece jarní nadílka společnosti Greendata s datacentrem DC6.cz.

A co jsme si pro vás připravili? Na všechny víše uvedené služby objednané v květnu a v červnu 2019 se nevztahuje standardní  30 denní Garance vrácení peněz, ale Garance vrácení peněz - dvouměsíční.  Pokud tedy ještě stále zvažujete nějaká potenciální rizika k přechodu k nám, tak pak vězte že se v Greendata  nebojíme a své služby vám smluvně garantujeme  jednou tak dlouho.

Stačí tedy službu vybrat, poptat nebo rovnou objednat.  A pokud byste přecejen se službou nebyli spokojeni,  bude vám podle pravidel služba okamžitě ukončena a poplatek vrácen.

Dedikovaný hosting a housing 

Servery se službou

A pokud si službu objednáte, získáte navíc ještě možnost dvouměsíčního odkladu nástupu od objednání pro vyřízení veškerých administrativních kroků spojených s přípravou nebo s migrací.

Další otázky Vám rádi zodpoví moji kolegové na adrese info@greenhousing.cz popř. na dalších kontaktech.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram