Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Honza slaví svátek, máme pro něj dárek

24. 6. 2013

Jméno Jan pochází z hebrejského Jochanan, což znamená „Hospodin je milostivý“. V češtině se často setkáváme s jeho domácí podobou Honza, která je odvozená z německé zdrobněliny Hans (od Johannes) a vzácně je uznávána i v matričních zápisech. Např. ještě koncem 19. století v matričních zápisech byla běžná varianta Ján.

Dárek pro Honzy
pokud jsi tedy Honza, Jan, Janek nebo Ján, tak Ti přeji hodně zdraví a jako dárek od Greenhousingu dostáváš slevu 10 % na všechny produkty i služby. Slevu můžeš využít (do 28.6.2013 - pomokod HONZA) na dedikovaný nebo managed server pro sebe, známé nebo své klienty či firmu, a platí po celou dobu kontraktu. Naše nabídka byla zde v kostce popsaná.

A jaký by to byl dárek bez květiny, proto jako bonus od nás dostaneš ještě Plantarium.

Co je Plantarium?
Jedná se o slunečnici, kterou můžeš vypěstovat v gelovém prostředí vyvinutém v NASA. Dárek obsahuje lahvičku s gelem pro sazenice slunečnic, které jsou součástí balení. Díky průhlednosti lahvičky Ti dárek umožnuje pozorovat růst rostliny od prvopočátku. Lahvička je velmi nenáročná na místo a vejde se na každý stůl, tedy i např. na Tvůj kancelářský.

V případě zájmu o bezplatnou poptávku nás kontaktuj.

Všechno nejlepší k jmeninám přeje,

Gabriela Hladíková
Greendata s.r.o.
gabriela.hladikova (zavinac) greenhousing.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram