Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Greenhousing ovládla cenová anarchie

3. 4. 2015

cenova_anarchie Naši zákazníci teď budou mít všechno jednodušší. Pokud tedy sháníte cloud hosting, serverhosting nebo rackhousing, nemusíte se u nás v dubnu řídit ceníkem. Stačí pouze zažádat naše obchodní oddělení o kalkulaci a zbytek se vyřeší za vás. Cena i sleva se bude odvíjet od požadované konfigurace, SLA, počtu IP adres a podle počtu požadavků zájemce na helpdesk. Navíc, čím více služeb si zákazník v dubnu objedná, tím méně peněz bude po zbytek kontraktu platit. Prostě anarchie.

Cenotvorba za pochodu Místo hledání v cenících nyní stačí, když napíšete na náš kontaktní formulář na stránkách Greenhousing.cz svůj požadavek. Aby byly vaše náklady spočítány do pouhých 24 hodin od zadání údajů, je vhodné uvést konfiguraci jako je počet CPU, paměti, diskové kapacity, zálohování případně co vše cílově potřebujete od administrátorů. Budete-li chtít, můžete zažádat i o další administrační služby. V případě rackhousingu (pronájmu části nebo celého stojanu) pak postačí zadat požadavek na velikost pronajímaného prostoru pro své servery a aktuální nebo odhad odběru elektřiny. Následně vám příjde cenová nabídka, kterou si můžete porovnat se svým dosavadním vyúčtováním. Pokud se vám bude kalkulace líbit a službu si do konce dubna závazně objednáte, můžete na ni nastoupit s tříměsíčním odkladem.

Z čeho můžete vybírat?
Server-hosting:                       Cloud-hosting:                         Rack-housing:  
Dedikované servery                   Serverové clustery                        Rackhousing 21U a 42U
Managed servery                        Privátní cloudy                              Rackhousing 6U
Storage servery

„U nás v Greenhousingu věříme, že odstraněním fixních, tabulkových cen se zákazníkům zjednoduší a zpříjemní komunikace i rozhodování. Bezplatné vyžádání kalkulace jim totiž pomůže ve srovnání s vyúčtováním od svého dosavadního poskytovatele služeb,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje. „ A pokud se zákazníkovi nabídka zalíbí a službu si objedná, získává od nás možnost tříměsíčního odkladu nástupu, aby si stihl vyřídit veškeré administrativní kroky spojené s migrací.“

Cenová anarchie je určena novým i stávajícím zákazníkům. Akce platí od 3. dubna a její další podmínky jsou vystaveny zde na stránkách Greenhousing.cz.  

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram