Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Greenhousing na straně Sea Shepherd 

14. 6. 2024

Prioritou Greenhousingu nejsou jen dodávky kvalitních služeb datového centra, ale i celosvětová pomoc v rámci udržitelnosti.

Z tohoto důvodu společnost část svých příjmů poskytuje na zajímavé projekty, které si zaslouží pomoc a podporu ať již finanční tak i informační a edukační.

Sea Shepherd používá metodu rázných přímých akcí, aby ochránila mořský život. V současnosti je prioritou SSCS obrana kytovců, tuleňů a žraloků. Organzace byla založena bývalým členem Greenpeace Paulem Watsonem roku 1977 jako Earth Force Society.  Společnost SSCS neváhá zakročit proti plavidlům jakýchkoliv států, která loví ohrožené mořské druhy (např. Japonsko, Kanada, Island, Namibie, Norsko, Rusko, Španělsko, Faerské ostrovy). Hodně se zaměřuje na spolupráci s médii a na působení na veřejnost, aby šířila povědomí o svých akcích. Např. roku 2008 začala stanice Animal Planet vysílat týdenní seriál nazvaný Whale Wars, který pojednával o střetech SSCS s japonskou velrybářskou flotilou v Jižním oceánu a jenž získal společnosti značnou publicitu.

Greenhousing se stal partnerem na měsíční bázi příspěvků. Přečtěte si víc zde a případně podpořte jejich aktivity.  Děkujeme!

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram