Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Greenhousing letí s Generali

19. 7. 2013

greenhousing_pojisten

Bojíte se o své podnikání? My ano, a proto jsme se dobře pojistili. Greenhousing je proto od samého začátku svého podnikání pod ochranou pojišťovany Generali, která byla schopna převzít na sebe rizika spojená s kompletním živelným nebezpečím včetně bizaních událostí jako je např. pád letadla na budovu datacentra.

Vzhledem k tomu, že je každé datacentrum Greenhousing plně mimo záplavou oblast, byla pro okřídleného Benátského lva naše poptávka, kterou kvartálně rozšiřujeme, hračkou.

Pokud tedy přemýšlíte, komu své internetové projekty svěřit, pak máte jistotu, že naše společnost je, krom standardních procedur,  dobře zabezpečena i proti (nejen) živelným pohromám.

Generali je předním správcem finančních aktiv, jejichž hodnota přesahuje 460 miliard Euro. Ve více než šedesáti zemích celého světa se stará o 65 milionů klientů. Předpis pojistného překračuje hranici 69 miliard Euro.

red

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram