Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Galavečer MMA Cage Fight IV

22. 5. 2014

gcf Zveme vás na galavečer MMA Cage Fight IV, který proběhne v pátek 6. 6. 2014  v Laser Show Hall brněnského Bobycentra.  Začátek akce je v 19 hodin. Vstup je otevřen od 18 hodin. Čeká vás osmihranná klec a 10 zápasů. 

Celkem již po čtvrté v pořadí se v brněnském Bobycentru v rámci akce Cage Fight utkají ti nejlepší z nejlepších, aby bojovali o tituly GCF.

Video_GCF28

Pořadatelem zápasu je brněnský Jetsaam gym a jedním z partnerů je také Greenhousing. Podíváme-li se na startovní listinu galavečera, vidíme velmi slibná jména, od kterých můžeme očekávat opravdu zajímavé výkony.

Prochazka_Greenhousing Do brněnské klece se totiž sjedou figury jako Jiří „Denisa“Procházka, který  bude obhajovat svůj titul s vyzyvatelem Tomášem Penzem. Proběhne dlouho očekávaný souboj Rudolf Kříž vs. Tomáš Kužela, titulový zápas Kuzník vs. Lebduška. Celkově se můžeme těšit na deset zápasů, a sice ve váze do 93 kg a do 66 kg.

Soutěž o lístky
V současné době probíhá v rámci našeho newsletteru soutěž o 3 x 2 lístky na tuto akci. Soutěž bude vyhlášena 4. 6. 2014 do 17.00 hodin. K soutěži se můžete přihlásit zde.

POSLEDNÍ ŠANCE VYHRÁT LÍSTKY NA GCF CAGE FIGHT IV  - soutěžní otázku jsme newsletterem naposledy rozesílali v noci z 3. na 4. 6. 2014 v 00:15 hodin.

Soutěž o lístky byla dnes 4. 6. 2014  v 17.00 hodin vyhlášena, můžete si přečíst zde. Správná odpověď je - 2 -
Výhercům blahopřejeme a ostatním sotěžícícm přejeme hodně štěstí hned v naší příští soutěži. 

Více informací o galavečeru najdete na Facebookových stránkách GCF nebo na Fightpromo

Gábina Hladáková, Greenhousing

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram