Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Filmy legálně na O2 Videotéka

11. 4. 2014

Od dubna je na trhu nová možnost jak legálně sledovat filmy na internetu, a to díky novému portálu O2 Videotéka. Web O2 Videotéka přináší zajímavou možnost zhlédnout atraktivní filmové novinky nejen pro zákazníky O2TV, ale všem uživatelů internetu.

Snímek obrazovky 2014-04-11 v 09.47.12

Na webu O2 Videotéka můžete legálně sledovat filmy včetně novinek ve streamované podobě, v tuto chvíli na počítačích, noteboocích a chytrých televizích Samsung, později i na tabletách a chytrých mobilních telefonech a chytrých televizích dalších výrobců.

Snímek obrazovky 2014-04-11 v 09.46.03 Zvolený film je k dispozici 48 hodin od zakoupení (poplatky od 30 Kč po 55 Kč) a lze ho vidět i několikrát za sebou, počet zhlédnutí není totiž omezen. V aktuální nabídce je až tisíc snímků včetně nejnovějších filmových novinek a kasovních trháků. Platit se dá buď přes tzv. Platební SMS (příplatek 9 Kč), nebo pokud jste zákazníky O2, tak skrze pravidelné vyúčtování služeb.

"Pro vývoj byl použit moderní webový framework Play společně s programovacím jazykem Scala, na kterém staví svá řešení např. Twitter nebo FourSquare. V oblasti uložení dat pak portál využívá MongoDB a Redis," vysvětluje Josef Sojka ze společnosti Etnetera, jež je tvůrcem portálu O2 Videotéka.

No nevíme jak vy, ale my v Greenhousingu se rozhodně chystáme vyzkoušet.

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram