Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Dubnová Rackhousingová nabídka

31. 3. 2019

Je to tak, v dubnu nadržujeme Rackhousingu. Pokud tedy provozujete nebo plánujete nákup a provoz více vlastních serverů, je tato nabídka určená právě vám. Od 1. 4. do 10. 5. 2019 totiž u nás získáváte bonus 25% slevu na jakýkoliv Rackhousing. Spolu s instalcí za 0 Kč, 30 denní garancí vrácení peněz a možným 3 měsíčním odkladem nástupu je nabídka bezkonkurenční. A pokud máte servery od Czech-Server.cz pak si od částky odečtěte ještě dalších -5%, a to po celou dobu kontraktu.

Naše dubnová nabídka se zaměřuje výhradně na Rackhousing (Pronájem racku o velikostech 6U, 12U,21U a 42U). Nabídka obsahuje slevu -25 % na Rackhousing po dobu 3 měsíců. Například Rackhousing 6U vychází na 2250 Kč bez DPH. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. A řada dalších vychytávek. A pokud byl server zakoupen u partnerské firmy Czech-Server.cz pak si k 25% slevě přidejte ještě slevu -5%, a to napořád.

KONFIGUROVAT RACKHOUSING

Dubnový balíček obsahuje:
• Čerpání slevy a přitom možnost opožděného nástupu až o tři měsíce.
• Instalace včetně kabeláže za 0 Kč.
• 25% sleva na první tři měsíce provozu rackhousingových služeb.
• Na housing serveru zakoupeného u Czech-Server.cz, extra 5% sleva, po dobu kontraktu.
• 30 denní garanci vrácení peněz. Smlouvu na dobu neurčitou.

Co je součástí Rackhousingu v DC6?
Pronájem racku o velikostech 6U, 12U, 21U a 42U. chlazení, dvě napájecí sítě A+B s garancí dostupnosti, konektivita 1Gbps již v základu (od 1 do 10 Gbps), neomezený přenos dat v ČR, nonstop servis dohledového centra, realizace propojů, instalace do racku, kabeláž, recyklace odpadů po instalaci, příjem pošty a balíků.

„Víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme značnou finanční úlevu a možnost odkladu startu o tři měsíce. Získají tak slevu, a přitom si mohou vyřídit své výpovědi a mají dostatek času na migraci svých internetových projektů pod naše administrátory,” dodává k březnové nabídce Zdeněk Maršál

Pro nezávazné poptávky či objednávky stačí konfigurovat Rackhousing.

KONFIGUROVAT RACKHOUSING

183 comments on “Dubnová Rackhousingová nabídka”

 1. Definitive journal of drugs and therapeutics.
  pills erectile dysfunction: ed pills that work - over the counter erectile dysfunction pills
  Medscape Drugs & Diseases.

 2. Positively! Conclusion news portals in the UK can be crushing, but there are many resources ready to cure you mark the best one for the sake of you. As I mentioned in advance, conducting an online search representing https://www.futureelvaston.co.uk/art/how-old-is-corey-rose-from-9-news.html "UK scuttlebutt websites" or "British intelligence portals" is a pronounced starting point. Not no more than determination this chuck b surrender you a comprehensive list of report websites, but it will also afford you with a punter pact of the coeval communication view in the UK.
  On one occasion you obtain a itemize of future account portals, it's critical to evaluate each undivided to choose which overwhelm suits your preferences. As an benchmark, BBC Intelligence is known in place of its intention reporting of intelligence stories, while The Keeper is known quest of its in-depth analysis of partisan and social issues. The Unconnected is known representing its investigative journalism, while The Times is known in the interest of its work and funds coverage. By understanding these differences, you can decide the rumour portal that caters to your interests and provides you with the newsflash you hope for to read.
  Additionally, it's quality all things neighbourhood despatch portals with a view fixed regions within the UK. These portals provide coverage of events and scoop stories that are akin to the область, which can be specially utilitarian if you're looking to keep up with events in your town community. For instance, municipal dope portals in London number the Evening Paradigm and the Londonist, while Manchester Evening Hearsay and Liverpool Reproduction are stylish in the North West.
  Overall, there are numberless statement portals at one's fingertips in the UK, and it's high-level to do your inspection to see the united that suits your needs. By evaluating the contrasting news broadcast portals based on their coverage, style, and essay angle, you can judge the one that provides you with the most fitting and interesting info stories. Esteemed success rate with your search, and I hope this bumf helps you discover the practised expos‚ portal since you!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram